Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Egy kis fƱ


12 kedvelés

Csak meg ne ĂĄrtson! A hĂĄttĂ©rben lĂ©vƑ gyep sem randa! :grin: :blush:

2 kedvelés

Most akkor a måsodik képen meg kell keresni, hogy hova rejtetted?
Vagy meg kell keresni a kĂŒlönbsĂ©geket a kĂ©t kĂ©p között? Szerintem a mĂ©lysĂ©gĂ©lessĂ©g, az a kĂŒlönbsĂ©g :smiley:

3 kedvelés

Ă©n most evvel tolom itthoni pihi​:blush::wink:

11 kedvelés

NĂĄlam most ez.
SzaladgĂĄlĂłs szett.

14 kedvelés

Ezen keresd​:slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Ott van a verandĂĄn :rofl:

6 kedvelés

Szerencséd, hogy ennyire messze laksz! :joy: :joy:

2 kedvelés

Úgy lĂĄtom sort keritettĂ©l rĂĄ is.:grin:Hogy vĂĄlt be a Tripod?

1 kedvelés

jo fĂ©le nekem be jön Ă­zre gƑzre hozza amit kell.MuszĂĄly volt Ă­gy több mint 1 hĂłnapja vettem vagy 2 mĂĄr nem is tudom eddig csak itt ĂĄllt szĂ©t szedve most tekertem meg elƑszƑr​:blush::grin:de nem folyik semmi baja tĂ©nyleg hozza amit kell nekem.

2 kedvelés


Kellemes Vape-elƑdĂ©st mindenkinek! :slightly_smiling_face:
A Gtx-el kezdtem fĂ©l Ă©ve, 26 Ă©v analĂłg utĂĄn szoktatott le a cigirƑl Ă­gy örök kis emlĂ©k marad, bĂĄr jelenleg is hasznĂĄlom dohĂĄny Ă©s desszertĂ­zekre mtl-ezni, dl-re gyĂŒmölcsös aromĂĄkhoz pedig nemrĂ©g ĂșjĂ­tottam be egy aegis max-t zeus subohm tankkal. KövetkezƑ lĂ©pcsƑfok az Ă©pĂ­tĂ©s lesz, mert lĂĄtom nĂĄlatok, hogy tĂĄgabb teret biztosĂ­t az rta mint a porlasztĂłk vilĂĄga. :slightly_smiling_face: (Gtx-ben kĂ©k villamos, Max-ban Pinkman
)

8 kedvelés

A DotMTL-ben nekem is kék villamos van. :grin: A Neeko-ban Pompei. :blush:

11 kedvelés

A Neeko-s szett nagyon vagĂĄny​:+1:. A Pompei-t pedig mĂ©g nem ismerem
mĂ©g! :grinning:

1 kedvelés

Köszönöm. :hugs: Kåvés cucc, kåvézåshoz kivåló. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Egyre inkåbb venni fogok majd Pompei-t (2024-ben ha esedékes :grin:), olyan jó a marketing.
Bår azt mondjuk nem értem, egy jó kv-s liquid miért jó pont kv-zåshoz.:slightly_smiling_face:
Nekem egy ĂŒtƑs dohĂĄnykivonat kell egy jĂł kv-hoz.
Mert így olyan mintha zsemlét ennék kenyérhez
 Vagy ez így pont ok?

Az biztos, hogy a Big Mouth Caramel Machiato cuccnĂĄl bĂĄrmi jobb :nauseated_face::rofl:

AmĂșgy mĂ©g erƑsebben ajĂĄnlom ezt a cuccost. 6 hetesen megtĂĄltosodott, frankĂł desszerttĂ© vĂĄltozott :+1:Ă©des, enyhĂ©n nagyon Ăłvatosan, lehelet vanĂ­lia, karamell, Ă©s enyhe dohĂĄny. PisztĂĄcia sajnos kicsi van csak. Nem egĂ©sz napos (hanem FÉL :joy:).
(Itthon imĂĄdom ezt a kis Joyetech Evic modot).

9 kedvelés

RĂ©gebben csokis, karamellĂĄs, vagy dohĂĄnyos liquideket szĂ­vtam kĂĄvĂ© mellĂ©, de ez olyan kellemes, a kĂłkusz, meg a mitttudomĂ©nmilyen Ă­zƱ plusszok miatt, hogy feldobja a kĂĄvĂ©t. Nekem nem egĂ©sz napos Ă­z, de kĂĄvĂ© mellĂ© tök jĂł. :grin: Persze ki hogy
 :woman_shrugging:

4 kedvelés

Ja, elfelejtettem hogy kókuszos
az mááás.:grin:
De Ă©desen iszod a kv-t is? Én pl. ĂŒresen.

ÍzlĂ©sek meg, hĂĄt jah
 (Nem fogy a villamos :roll_eyes:)

1 kedvelés

FĂ©l raklap cukor, pici tej. :sweat_smile:

HĂĄt igen, Ă­zlĂ©sek
 Én meg annyit szĂ­vtam, hogy lassan megunom. De mĂ©g mindig finom nekem. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Elkukoricåsodik, ha beérik
nemtom.
Elkezdett zavarni. MĂ©g van 95 ml 15 mg-os.

Az a baj, pihentetem magam, 2 hĂ©t mĂșlva Ășjra prĂłba, Ă©s no


Tudod, amit mår nehezményeztem, minden Journey alapja egy ilyen kukoricaszår szirupos valami.

Mondjuk nagyanya teje, meg ilyesmiket mĂ©g nem kĂłstoltam tƑlĂŒk