Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Amennyiben szükséges szívesen küldök 1-2 használaton kívüli kosarat! :smiley:

4 kedvelés

@Zolika csak egy jó féle drip tipp ha legközelebb a kosaradban van még hely​:wink::face_with_hand_over_mouth::fist_right::fist_left::dash::dash::dash::dash:

9 kedvelés

Nálad szerintem a webshopok eleve kerekes tologatós kocsi ikont raknak ki :grin::rofl::+1:

10 kedvelés

Ne is mond,sajnos így kell éljek :grin::crazy_face:

10 kedvelés

Komolyan János! Ez szó szerint király(i)
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 kedvelés

Köszi! Be jön nagyon nekem. :grinning:

1 kedvelés

Egy kis Ultroner Take it Go bolondozás :slightly_smiling_face::dash::dash::dash:




10 kedvelés

Igazán elegáns mod készülék, gratulálok a megvigyázójának!:+1::heart_eyes:
Ha már ilyen illusztris körökben szerepel, Te mint közös ismerős, bemutathatnád a tankot is, ugyan is nagyon tetszik ez az összeállítás és szivesen megismerkednék az illetővel is…:smiling_face_with_three_hearts::+1: Rövidke pályafutásom alatt ugyan is, még nem volt szerencsém találkozni eme szépséggel.

7 kedvelés

Happy Morgen + kv v2 :grin:DNA-Cohiba
Nyugis vasárnapot!

10 kedvelés

Szia szép vasárnapot :slightly_smiling_face:Eme rta Das Ding Fft rta 32.5 érdekessége hogy vertikálissan építhető és a vattázása is kicsit furfangos , amúgy,egy nagyon jo ízvisszaadással rendelkezik ha értékelni kellenne 10 /9…


https://youtu.be/iKR4Hpt5eQM

11 kedvelés

Mi is jóreggelt kívánunk!

Van aki éberen és van aki csipásan…:yawning_face:

14 kedvelés

Köszönöm a lehetőséget!
Sejtettem én, hogy nem hétköznapi darab, igazi különlegeséggel van dolgunk!:heart_eyes::+1:

  • Szuper, hogy itt mindig tanulhatok valami újat!

Azta! …csak most láttam a képeket. Félelmetes, de gondolom megéri.:star_struck::+1:

8 kedvelés

Nagyon szívesen :slightly_smiling_face: szép vasárnapot :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Igen megéri az épitéssel töltött idő vele mert meghálálja :slightly_smiling_face:

7 kedvelés


Esti lazulás… Ezúttal bersi-vel…, :smiling_face::wink:

13 kedvelés

Szép ez a BSKR én nem látom benne a jó ízt…de biztos tévedek sokan használjátok…

4 kedvelés


Ma kapott új tekerést. Ezúttal ni80 28 GA, sima szálhuzal, 2.5 magon, 7 menet. Slacker vatta, Múltnap írtam, h köhögök a ni80-tól, most ezzel nem. De az íz, amit kiad magából, na az valami mennyei… Még van kb 50 ml az A&L ultimate Fury - ból.

10 kedvelés

Ugyan az a kialakítása mint az Ares-nak az is egy lepke fing…De ha neked bejön az jó…Gondolkodtam rajta én is,hogy vegyek mert szép.de ez a vatta lógató megoldás nem tetszik…

3 kedvelés

Igazi “hétfő” esti KO, épp elfogyott Solub Rotterdam. Az a baj, hogy csömör… Lehet hogy vagy erős a keverés, vagy ez sem az én világom.
Ráadásul sz Ammitból szívtam. Az meg egy ízfokozó tank. :grin: Viszont le is buktatja az összes aroma mű dolgait. Ezért dohánykivonathoz pl. katasztrófa :grin:az Ammit.

(Amúgy velem is baj van, de biztos nem vagyok egyedül ezzel. Ma valahogy szinte semmi nem ízlik :neutral_face: pedig van elég választék. Mondjuk ebből nem tudom, hogy lehet kilendülni…talán egy kis Citromos süti :slightly_smiling_face:)

Minden képemen tök üresek a tankok :joy: ez az én heppem, kóstolgatni 1-2 millit teszek bele max.

11 kedvelés

En 2 fajtát próbáltam a solub-tól. Érett banán és ry4. De egyik sem nyerte el annyira a tetszésemet… De ez szubjektív…

1 kedvelés