Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape


@Balazs_Samu_Nagy csak hogy neh árválkodj itt a tesoja is :slightly_smiling_face::dash::dash::dash::dash::fist_right::fist_left:

14 kedvelés

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:szép szett :dash::dash::dash:

2 kedvelés

…és az epreink sem csúnyák!!! :strawberry: :strawberry: :strawberry: Lehetnének a tartályok is folytontermők…
…legalább DL-ben!!! :grin:

4 kedvelés

…most nagyítottam rá: Úgy látszik, eper nap van!!!

2 kedvelés

Életemben nem szívtam még epreset és nem is volt tervben. Ha nem GBC lenne eszembe sem jutott volna :slight_smile:

2 kedvelés

Igy van :grin:lehetne …

2 kedvelés

Egy Úr vagy. :smiling_face_with_three_hearts:

1 kedvelés

Gyárkerítéses kékeges Kentuckys Yihis szép napot, éljen a délutános műszak :roll_eyes::grin:

13 kedvelés

Körözési képnek nem ideális, de elsőre megteszi :rofl:

4 kedvelés

Fresk-on:

Fresk-off:

12 kedvelés

Csak nem a székesfehérvári vasútállomás? Ej de sokat jártam arrafelé, manapság is megfordulok ott, de jóval kevesebbszer. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Az bizony. Nem utaztam, itt lakom, csak van itt az emeleten egy Kormányablak. :sweat_smile:

4 kedvelés

Hirtelen azt hittem, hogy az állomáson laksz… Mondom wtf, de aztán megnyugodtam! :grin:

1 kedvelés

Rosszul fogalmaztam azt hiszem. :sweat_smile: A városra gondoltam. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Egy kis csepegtetés​:grin:A Tabacchificio 3.0 English Mixture lassan egy hónaposan,határozottan finomabb!

11 kedvelés

Fresh-k-Óh! :grin::+1:

2 kedvelés

Mondtam már hogy boldog tortát? :grin:Köröznek…max a keselyűk :grin:

3 kedvelés

Ez erős volt egy kicsit, úgy gondolom. :thinking:

2 kedvelés

Egy kis szuvenir a német dampfer boltból… Ananász, mangó, guava…


Ezen a héten nem sokat voltam jelen, mert rengeteg dolgom volt. De holnap irány haza… :smiling_face:

13 kedvelés

Jó “étvágyat” hozzá, és minél előbbi hazaérkezést. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés