Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Mindegy, valami baj vele és kész :joy:

4 kedvelés

:rofl: :rofl: Értem én…

3 kedvelés

Az útólsó fekete a tiéd lett :sob:, de nagyon faja rajta a kis By Ka.V9! :+1:

4 kedvelés

Lehet venni máshol is…

1 kedvelés

Na ismét megpróbálkozok letenni az analógot…:crossed_fingers:

18 kedvelés

Sok szerencsét! Már hiányoltunk! :heart:

4 kedvelés

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld :slight_smile:

4 kedvelés

Yoda mester :sunglasses:

3 kedvelés

Így állok most hozzá, most nem akarok egy kibúvót se alóla, se kávé mellé, se melóban. Így működnie KELL! :grin:

7 kedvelés

Rendben, én sem adok kibúvót alóla. Ha akarod megfenyegetlek mindenféle kegyetlen és fájdalmas dolgokkal, életveszélyesen, ha úgy jobban megy :joy:

8 kedvelés

Mind 1​:slightly_smiling_face:

11 kedvelés

5 napos tekeresnek mar kell a 10W :rofl:

8 kedvelés

Naponta tekerem…

1 kedvelés

Mindenkinek milyen szép rend van :slight_smile: tessék egy home office inffos asztal kisebb részlete :slight_smile:
(tudom trehány vagyok)

11 kedvelés

Nálam ez kizárt .Csak a longhorn-t tekerem 2 tank után :rofl:A többi leves tudja az 5 tankot.Mondjuk én napi max 4-5ml-t gőzölök több tankból .

3 kedvelés

Emlékeztet a horgászsarokra fenn​:rofl:

2 kedvelés

ha el hiszed ha nem :slight_smile: ha rendet rakok megjönnek a melóért ,és minden megint ugyan az. Nem találok semmit meg, és miért azért mert rend van:) ez tényleg igy működik nálam

2 kedvelés

Az csak a látszat, fénykép előtt mindent, ki kell tolni a látómezőből. :sweat_smile:

2 kedvelés

Az új jövevények…

Ez az alieno nagyon kézre áll, igaz először nem kapcsolt be és lötyögött az akksi, már pánikba voltam, mire észrevettem, hogy az alján a negatív pint lehet állítani egy csavarhúzóval, hát ilyenem se volt még, már majdnem visszaküldtem. :sweat_smile:

Ja és colossalnak szar a háttérvilágítása, most lehet bokszolni cb-vel, ejj, bonyolult az élet.

(és a gép is kapott új szexi ventiket, bájdevéj :grin:)

11 kedvelés

mi baj a világítással?

2 kedvelés