Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Szia nálam pár hete van de eddig csak pozitívumot tudok róla mondani :grinning: kezdetben a gyári lapokat használtam sorosan kötve egy ideje steam crave lapokat használok ha jól emlékszem 0.15 ohmos lapok amiket 60 watton hajtok 70vg/30pg toxic rampage S&V liquiddel használtam de megzabálta a gyári lapokat csak kíváncsiságból cseréltem le ami most benne van azt jobban megritkítottam a kelleténél emiatt csöpögtetés (locsolás… :joy:) után 1-2 alkalommal megfolyt a levegőzésnél de ez tényleg csak a túlritkított vatta miatt történt első építésnél semmi folyás nem volt
Az ízeket jól kiadta nekem de hozzá kell tegyem hogy melóban sokan vapelnek így gyakran ízteszteket végeztem emiatt gyakran új ízek voltak benne
Az íz vesztés lehet nálad csak amiatt van hogy hozzá szoksz :frowning: megpróbálhatod néha más ízzel csepegtetni hátha jobban vissza jönnek az ízek

Ui: amikor csöpögtettem más ízt a játékosba az dominált kollegámnak oda adtam ő érezte az eredetit is benne de én csak azt amit utólag csöpögtettem rá

Remélem sikerült korrekt választ adnom a kérdésedre :slight_smile:

Gyári wotofo sorosan 0.6 ohm 45w
Steam crave sorosan 0.3 ohm 60w

4 kedvelés