Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Szia @Andras_Budai, még tesztelgetem, ezért írok csak most. Elsőre azt mondhatom, hogy az anyaghasználat kifogástalan. Minden klappol, könnyű szerelni és nagyon felhasználóbarát. Még a huzalokat próbálgatom. Mivel viszonylag kicsi a kazán (22 mm-es), ezért a 2,5 mag az ideális. Eddig 0.4-0,8 Ohm - ig próbáltam csak dripperként. 0,4 kicsit melegszik, 0,8 nem jó. Nekem a legjobb a 0,5. Ízre nagyon jó, RDL-re kíválló, viszonylag kicsi a puffer és az levegőzés kialakítása miatt túl sokat egyszerre nem érdemes csöpögtetni. Érdekes, hogy a levegőt alulról irányítják a tekerésekre egy nagyon meredek szögű áramlással. Most szereltem át squonk pinre (így szeretném használni) és a pin is úgy van kialakítva, hogy nem telibe lukas, ahogy általában szokott lenni, hanem a csonk alján van a lyuk, ami közvetlenűl a pufferzónába viszi a folyadékot.
510-es drip tip - je van így szuper, hogy egy mozdulattal ki lehet nyitni és csöpögtetni. Nem kell bűvészkedni a palást vagy a drip tip leszedésével. Van hozzá a 0,7 AFC szűkítő, az lesz a következő próba, hogy megy e vele tág MTL, bár arra van más és nem is hiszem hogy arra lenne optimalizálva.
Ha ez lenne az első RDA az életedben, akkor nem javaslom. Na nem azért mert nem jó, szuper, csak oda kell rá figyelni (alsó levegőzés miatt).
Ha egy káprázatos, extra ízeket produkáló, könnyen szerelhető, brutális pufferrel rendelkező RDA - t szeretnél megfizethető áron, akkor szerezz be egy Damn Vape NITROUS 22mm cuccot. Nem bánod meg!!! Még nem lehetett kapni szinte sehol, amikor egy spanyol oldalon megláttam és megszerettem. Azóta számtalan videó jelent meg róla, érdemes megnézni és valahogy nagy siker lett, mert már könnyen hozzá lehet jutni.
Ő lenne az:

:no_smoking:Only vaping!

9 kedvelés