Mutasd meg, mid van 4.0

Lehet nálam is megtört a jég!! Ma írtam egy levelet nekik,!! Ha erre a levelemre sem reagálnak a jövő hetet azzal kezdem, hogy megosztom a kettönk közötti esetet, az összes általam ismert vape facebook oldallal +még egypár mondat!! Kb 1 órával később jött egy email, hogy elnézést kérnek a futár elvesztette a csomagom, holnap feladják újból!! Hát kíváncsi leszek!!

10 kedvelés

Nem semmi.Furcsa dolgok vannak mostanság.Valami van a levegőben.
Én rendeltem egy laptopot várom várom érdeklődőm mondják jön…várom érdeklődőm törölték a rendelést.Kérdezem MIÉRT? hááát Küldjék? Nem köszi.Veszek máshol. :man_shrugging:

9 kedvelés

Nekem már több napja nem is válaszoltak, sőt a weboldalon a ved fel velünk a kapcsolatot nál már írni sem engedtek!! Külön emailt írtam!!

6 kedvelés

Fura nagyon nekem csak jó tapasztalatom volt eddig velük.Egy csomag nekem is eltünt meg egyszer össze volt törve a fém dobozban lévő üveges aroma…orvosolták a dolgokat.Mondjuk én mindig külön írok nem a honlapon…mert így itt nekem is megmarad az email. nem mintha számítana na de még is.

8 kedvelés

Én most rendeltem tőlük először!! Rá sem gondoltam!! Más olasz shop-ból már rendeltem soha nem volt gond!! De itt most még mindig nem bízom!!

6 kedvelés

Rendben lesz…az hogy a futár elhagyja elég ritka és nem ők a hibásak.

5 kedvelés

Persze, ha így van igen!!

5 kedvelés

Na ja azért az Olasz az laza nép… :grin:

5 kedvelés

Ebből sejtem kikről van szó. Nekem soha nem gondom velük!

7 kedvelés

Az!! Dolgoztam olasz cégnél!! :grin: Itthon is és kint is!! Ide nem tudom melyik emoji a megfelelő!!

5 kedvelés

A :cat: miaú

5 kedvelés

Nálam ez: :heart_eyes:
Ha tehetném ott élnék. Szerelem Olaszország, a mentalitás és az olaszok is :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

A csajokat én is bírom… :grin:

5 kedvelés

Van pár barátom!! Csak anyit mondhatok, dolgozni velük borzasztó!! Szórakozni nagyon jó!! :grin:

4 kedvelés

Pató Pálos mentalitás… munkában tényleg nem előnyös :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

És amúgy milyen rta-át akartál volna venni?

3 kedvelés

By-ka 9

5 kedvelés

Azt érdemes hajtani,hogy meg legyen.

7 kedvelés

Már az Arcana 22-est keresem!! :grin:

5 kedvelés

Rubik-ot keresd az jobb irány.

4 kedvelés