Mutasd meg, mid van 4.0

Nálam is az van legtöbbször kézben, használatban. :wink: :saluting_face:

5 kedvelés

Ami amúgy RBA :wink:

3 kedvelés

Átolvasva újra tök jól fogalmaztál…én meg itt beleokoskodtam. Bocsi :blush:

6 kedvelés

A packeta elesett. Van akinek már 1 hónapja csúszik a csomagja.

7 kedvelés

Mèg jó,hogy nincs disznóvágási szezon,mert a velük küldött kóstoló igencsak megromlana mire megkapná a pesti rokon.:sweat_smile:

5 kedvelés

Húsvétkor :rofl:

5 kedvelés

A kínai Temut bevállalták, de nem bírják. Én még az év elején rendeltem valamit házhoz, de a határidő lejárta előtt 1 nappal átvételi ponton landolt. Azt hiszem, 2 hét alatt meg kell kapnod a csomagot, mert utána visszajár valamennyi kis pénz. A kínaiak gyorsak, csak a Packeta nem bírja.

4 kedvelés

Temu-t ide expressone hozta mindig…ők a legjobbak

6 kedvelés

Nekem 2x gls 1x packeta. Gls még tavaly mielött felhypolták a temut. Nem nézem az ilyen oldalakat mert egy vagyont eltudnék rendelni.:rofl::rofl:

5 kedvelés

Múlt szombaton láttam Packetás autót közlekedni a városban, mèg csodálkoztam is,hogy hètvègèn szállítanak.

3 kedvelés

Igen, a tévében mondtak valamit, hogy hétvégi kiszállítással próbálják meg behozni a lemaradást.

4 kedvelés

Hogy kerek legyen az élmény, one DL és van MTL is: :crazy_face::wink::grin:

24 kedvelés


Egy kis újdonság …

19 kedvelés

Nekem is megérkezett!! Tetszik!

18 kedvelés

Gratulálok jól néz ki! Ízre hogy tetszik?

6 kedvelés

Fél hatkor érkezett a futár,. Még csak elmostam ,és az első építésem . Ízre finom ,jó megépíteni, folyás semmi! De úgy érzem még több van bent!! Szerintem bent lesz a topp 3-ban nálam!!

8 kedvelés

Akkor már megérte. :+1:

6 kedvelés

Eddig úgy érzem ,minden forintját megérte!!

10 kedvelés

Jó, akkor most beszéljünk arról, mikor adod el :sweat_smile:

9 kedvelés

Hát sajnálattal kell közölnöm, nem úgy néz ki a dolog ,hogy mostanában piacra kerül!! :rofl: :rofl:

6 kedvelés