Mutasd meg, mid van 4.0

Az Chariotot nyer :grin:!

8 kedvelés

Vettem észre, 8kor már nem volt.

9 kedvelés

Ugye korábban kell kelni!! :grin: :grin:

5 kedvelés

Azzal nem volt gond, 5kor már én is fenn voltam :grinning:

5 kedvelés

Gondolom!! Nekem is csak azért volt szerencsém az rta-val, mert már napok óta nézegettem!! Megkaptam reggel az emailt a vape 42-től és már néztem is még van e! Hát volt és rendeltem!!

5 kedvelés

Megjegyeztem a neved :sweat_smile:

7 kedvelés

Nm kell!! Ha eladó lesz, szolok!! :rofl: :rofl:

6 kedvelés

Ha eladó lenne engem is érdekel.:rofl:

6 kedvelés

Neked is szolok!! Mindenkinek szolok!! :laughing: :laughing: :grin:

5 kedvelés

Erre épül a kereskedelem, már mint a birtoklási vágyra. Több hónapja látom az oldalon, amikor megveszik mindenkinek kell…

7 kedvelés

Addig szerezz be mindenkinek egyet!:rofl:

4 kedvelés

Vagy esetleg ők is csak pár napja, (mint én is) gondolkodnak rajt!! Vagy csak spontán viccelődünk!!

4 kedvelés

Meg lesz, kérlek szépen!! :rofl: :rofl:

5 kedvelés

Én momentán a megjelenés óta be akartam szerezni, csak mindig tolódott. Legutóbb a Master bezárásakor a BP Labs-et előrevettem, pedig már majdnem Chariot lett :grinning:
Aztán reggel olvasom a buszon mi van, beérek, vaper kollégával egyből úgy fogadtuk egymást, hogy “hallottad wazze?”. Rögtön fel is rugaszkodtunk az oldalra, de már csak gönygyöleget találtunk.

10 kedvelés

Stratégiai nyugalmam felgyújtott szétkaszabolt kificamodott kártyavárként omlott össze, amikor eddig betonstabil Azhad’s lelőhelyem martalócok hóvégi éléskamrájának lerabolt képét mutatta :roll_eyes: gondolatban aroma nélkül vapeltem, egy mohás repedt kőpriccsen, leégett viaszgyertyákkal körbebástyázva, egy szakadt foltos ikeás lepedőbe tekergőzve, csapzottan :roll_eyes:

Sad Arrested Development GIF

10 kedvelés

Tetszettek volna nagyobb hűtőszekrényt venni…

8 kedvelés

Ami nyomtat Eurot is…elég új modell, ára képlékeny :pleading_face:

Amúgy nem akartam ennél is durvábban halmozni…

(Ok, egy nagyobb hűtőbe végülis befér egy kisebb hűtő…na hogy ez se jutott eszembe hamarabb​:thinking:)

4 kedvelés

A tartalék több rekeszes kazántároló szütyő, amibe belefér mod tartó táskába a tartalék liquidek mellé… :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Ez… ez… ez annyira szép volt. Teljesen beszippantott. A bőrömön éreztem :grinning:

5 kedvelés

„Egész jó írói vénád van Virág elvtárs” mondjuk az ürgebőrt hiányolom…

4 kedvelés