Mutasd meg, mid van 4.0

Gyere adok belőle

4 kedvelés

Tiszelet :hugs:ma úgy adódott, hogy reggel óta dolog, sok, de akkor déli 4. KV. Természetesen már kert. Strand a kerti csapnál, szeder, és Family Frost jégkrém.

Ez egy ún. ritkán ivott fajta, kapszulás kv :roll_eyes::grin: de finom.
Megnéztem, barna, nem a piros. (Kaptam)

12 kedvelés

“Desert dessert”

Vape és kávé vanília fagylalttal. :coffee::icecream:Egyszer beszéltem egy itt élő göröggel, aki két dolgot nem értett mifelénk, a forró levest és a forró kávét…:face_with_hand_over_mouth:

12 kedvelés

Ez besztof, 6 személyes kv és kilós fagyi :grin:
Vagy a lidlis 1.8 literet bourbon, ha van még.

(Idén nem vettem még :thinking:)

7 kedvelés

Mint whiskey, vagy mint fagyi/jégkrém? :grimacing: :yum:

3 kedvelés

Bourbon vanília (asszem) jégkrém, olyan én méretem :hugs::grin:de idén még nem vettem. 2 liter vagy egynyóc, ez kb. 2 evésnyi​:roll_eyes:

4 kedvelés

Nálunk csak 1. Egy doboz 4-be vágva és 10-15 perc múlva már lesik a fagyasztót van-e még. :wink: :pleading_face: :cold_face:
Szokik lenni a Penny-ben is. :ice_cream:

4 kedvelés

Szó se róla, takarékos és beosztó vagy :sweat_smile:

7 kedvelés

Ezért nem vettem még idén :roll_eyes:

Tegnapelőtt 3 banánból meg egy fél citromból+8 dl tejből csináltam házifagyit. Megettem vacsorára :roll_eyes::joy:

A finom szopkodás, porciózgatas nem nekem való. Inkább nem eszek hetekig, aztán ha rávetem magam, 911-re eszem a belem.

8 kedvelés

Nekem a legjobb,nem kell megosztanom senkivel,hiszen csak az enyém :grin::grin::joy::joy:

7 kedvelés

Nem könnyű saját magaddal sem összeveszni, hány kg jégkrém/nap jusson :roll_eyes::grin:mindig magamnak adok igazat…:thinking:

3 kedvelés

Én tegnap felajánlottam a családomnak, hogy menjünk fagyizni. Értelmezhetetlen passzivitással reagáltak. Gyakorlatilag csak én akartam fagyit enni. Még most sem értem :thinking:

7 kedvelés

…nem lehet, hogy csak éppen nem voltak otthon???
:grin:

7 kedvelés

Határozottan emlékszem, hogy élő karaktereknek tettem fel a kérdést :smiley:

8 kedvelés

Ha nem Grönlandról írsz, én sem értem. Hacsak nem kánikulai nihil :roll_eyes::grin:

5 kedvelés

Alaszkából, de ez most mellékes :sweat_smile:

5 kedvelés

Azt meg nem hiszem, hogy nem akartak veled mutatkozni :roll_eyes::joy::hugs: ok, Olaszliszka, legyen úgy.

Hívj engem fagyizni. Átutalással ugyan, de működhet :wink:

7 kedvelés

Ahhoz volna eszed, mi? :rofl:

6 kedvelés

Csak rajtad akartam segíteni :roll_eyes::grin:ott Alaszkába’

6 kedvelés

16 kedvelés