Mutasd meg, mid van 4.0

Pedig én eskü ellenálltam ! (Egy darabig :grin:)

5 kedvelés

Boldog Apák napját :smiling_face:

17 kedvelés

Viszont kívánjuk :slight_smile:

7 kedvelés

20 kedvelés

14 kedvelés

Magas hegyek között, hol a tenger… :+1::wink::grin: Bele ne csússzon, bár picike víz.

5 kedvelés

Tiszafüred Pelikán kikötő :joy:

7 kedvelés

Ez olyan esztétikus. Összesznobkodtad magadnak a cuccokat, oszt véletlenül tök jól jött ki :rofl:
Télleg rohadt jól néz ki :ok_hand:

8 kedvelés

Tényleg mázli, mert a penon III elvileg csak 22mm-ig fogad tankot, a chariot meg 23mm, mégis valahogy összejön és nem lóg le szanaszét.

8 kedvelés

Pedig durván látszik a 0.5 mm, hiába akarod elleplezni a kunsági főcsatornás háttérrel :roll_eyes:

9 kedvelés

Vaperendezgetés volt, egy eldugott zacskóban találtam ezt a kb. 12 éves, bontatlan driptip csodát :star_struck::hugs::joy: a nonplusz ultra, hogy szilikonból van :joy:

18 kedvelés

Nem is tudtam, hogy van Odin-od is :+1:

2 kedvelés

Van egy db, ritkábban vettem elő, most befogtam kicsit. :slightly_smiling_face: (DNA).

4 kedvelés

@Vaperina_Kinga élménybeszámolója óta szerettem volna egyet, és ma megérkezett a diamond cut kiadás.

17 kedvelés

Nekem is nagyon tetszik, de szerintem ritka szar konstrukció, pedig a chariot 10/10.

Le is kellett vennem ezt a diomond cut topcapet, mert egyszerűen szétcseszte a finom kezemet. :sweat_smile:

Az egész olyan feeling, mint valami rossz klón…

8 kedvelés

A finom kéz dolog nálam már csak múlt idő, mióta a párom kertészkedik, de nekem kell előkészíteni a terepet…

5 kedvelés

Most ezek pörögnek.

És nálam ő az új csapat tag.

Millennium 1.1 mtl rta

17 kedvelés
  1. 10dolláros tank 2f-ről, Gear RTA

Építés könnyű volt, 4csavaros, mindegy merre áll a coil lába. Vattázás egyszerű, nagyon rövidke kis vatta elég bele.
DL RDA méret közeli, mivel ilyen alacsony az íze is vetekszik az RDA-kal.
Meglepően nyitott, a Destiny is kicsit szűkebb volt.
Egyenes palástal jól néz ki, kis cukiság, de 2ml az nem sok DL-hez. Bubi palástal elég kis retard és a kapacitáson se sokat dob… Cuki retard (relatív tudom, szerintem bubi palás semmin se néz ki jól)
Összegészében szuper, 810 driptipnek jobban örültem volna, de 510-el sincs problémám.


15 kedvelés

Előkerült a törpe egy hideg sörrel, fűnyírás után :crazy_face:

21 kedvelés

Nem ártalmas a sört letüdőzni? :smile:

6 kedvelés