Mutasd meg, mid van 4.0

Ja…
Olyan király :smile:

9 kedvelés

17 kedvelés

Meg jött a mecha??
Szép műszer. :ok_hand::+1:

4 kedvelés

Igen, igen, úgy hogy csak “fake” unboxing videó lesz róla. :smiley: Tegnap hozta a DHL. A csövön egy FU-MA RDA klón van.

5 kedvelés


Holnap reggel 3-kor meló ezerrel…de addig ma még tekertem egy jót, az új cuccomba… aspire boxx/bpmods pioneer insider boro.

16 kedvelés

Szép Boro AIO!

7 kedvelés

Hétvégén majd összeállítok róla egy beszámolót, ha időm is lesz rá. Így az első slukkok után, jó. Eléggé nagyocskára sikeredik, ami a méreteit illeti, de könnyen kézben tartható.


a Mod alumínium ötvözet, elég masszív cuccnak bizonyul. Kijelző az alján található,

Watt és volt módban használható. 1 darab 18650-es akkuval működik.
A bpmods pioneer insider boro tank deckje nagyon hasonlít a pioneer v1.5 deckjéhez. Levegőző betétek 0.8, 1.0, 1.2, 1.5, 2.0, 3.0, és 3.5 mm-esek. Igy a szűk mtl-től a tágabb rdl-ig egyaránt használható. Ízben sztem simán veri a kayfun lite plus-t. A deck építése faék egyszerű.
De későbbiekben majd jövök egy részletes beszámolóval is…

12 kedvelés

Volt már AIO-d vagy most térsz meg éppen? :wink:
Na csak azért mert pl engem totál leszoktatott a mod+tank kombóról

6 kedvelés

Nekem ez a 2 van.

11 kedvelés

Nekem ez az első :smiley:

7 kedvelés

Most már látom én is hogy ez kicsi kompakt , takaros cucc…
Én, őszintén, abból indultam ki, hogy a ‘mod’ Aspire, és a kazán pedig bpmods. Nekem van, ugye, az Aspire glint modom, ami már 5 éve nálam van, és tökéletesen működik mind a mai napig. És a bpmods pioneer v1.5 pedig egyik legjobb íz kazánom… igy a kettő egyben, annyira rossz nem lehet…:smile:

7 kedvelés

És a Lite-ot veri ízben…még mindíg hihetetlenek nekem ezek az AIO-k :grin:

7 kedvelés

ízről nem tudok nyilatkozni, de 3,5mg/ml nic-ből az eddigi legjobb th-t facsarja ki…mi több, 97% VG-s alapléből :point_up:

7 kedvelés

Ha lenne ilyen RTA-m, tudnék nyilatkozni a témában, de sajna nincsen.
Egyébként tényleg jó ízeket produkál mindkettő ami a birtokomban van. :saluting_face: :wink:

7 kedvelés

Bombo …mi más így este…

16 kedvelés

Plusz egy kis keeegyó bőr .
Jaj de nagyon keegyoó :rofl::+1:

3 kedvelés

Ez itt az. Azért nem látszik, mert törpe…:face_with_monocle:

…még jó, hogy csináltam egy közelit is: :wink:

19 kedvelés

Olyan a felső kép, mintha az óriás driptipből néznél kifelé :grin:

3 kedvelés

Ennek is van akkora th-ja, hogy kaparja rendesen a torkomat…

4 kedvelés

mennyi mg/ml-t használsz?

2 kedvelés