Mutasd meg, mid van 4.0

Nagyon szívesen kedves Éva. Szép így nagyon…ízekről majd nyilatkoz!

Kipróbáltam mindkét újat.
Első benyomás…
Obsidian a liquid. Pokerrel nekem nagyon hasonló az eddig használthoz(a legkisebbet használtam eddig), talán picit édesebb. A freehanddel jobban kijön a dohány (a nekem füstös íz :joy::blush:).

1 kedvelés

Én is ezt érzem…:+1:

2 kedvelés

Itt meg szerelés van…

7 kedvelés

Uh, olyan gravirozott palástot én is akartam, de elfogyott. :sweat_smile:

Van még…:slightly_smiling_face:

Hol? Vbaron láttam, de ott nincs.

Gyártónál ott csak 10euró a posta…

2 kedvelés
2 kedvelés

Végre egy normális palást, nem valami műanyag izé :grin::smiling_face_with_three_hearts:

1 kedvelés

Nekem meg pont hogy még fura. Nem volt még full fém palástosom.:blush:
Nem látom benne mennyi az annyi :joy:

3 kedvelés

Igen, kicsit rosszabb az áttetszősége. Viszont nem törik ha elejted, meg nem eszi meg a leves ( ne ejtsd el !!! )
Nálam nem számít, TC-zek :smiley::crazy_face::sweat_smile:

2 kedvelés

Megérkezett :heart_eyes:

9 kedvelés

Milyen tekerést használsz a DR Soloban? Nálam most egy Wotofo 0.5 alien dolgozik de keresem a megfelelő tekerést a single coilos RDAkba :slightly_smiling_face:

Rengeteg mindent kiprobaltam mar benne nekem a 0,5 alien valahogy nem jott be annyira ebben a tankban viszont ami szamomra a legjobb volt a FRAMED STAPLE CLAPTON NI80 0,33 ohm os wottofo. Pedig mar az 5mm. Es coilt is bele durrantottam hogy kitapasztaljam de nekem ez a legjobb 45 w on kb es en a felso sor levegozest el szoktam zarni

Köszönöm a tippet. Szerintem van is otthon belőle :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

10 kedvelés

A bal oldali modot bánom, mikor akciósan elszalasztottam…tetszik :slightly_smiling_face: mondjuk a másik is, de az egyértelmű :+1:

2 kedvelés

Itt mèg elèrhető:
https://djvape.co.uk/products/pioneer4you-ipv-u710-box-mod
Bár nem tudom,mennyi volt az akciós ára.

3 kedvelés

Egy profi autószerelő…:slightly_smiling_face:(kész van mind kettő)

11 kedvelés