Mutasd meg, mid van 4.0

Be kell szerezned kell az öreg a házhoz :grin:

5 kedvelés

Fel vagyok “iratkozódva” :joy: most csak a longfillek vannak szinte minden shopban :thinking:

6 kedvelés

Egy igazi fos du. hét után itt durván Pyramid :grin:kivonat az isten, de ez a kutya folyadék valamiért néha kell.

15 kedvelés

Szia! Igaz március közepi az infó. Vape42-ék úgy tudták, hogy a 10ml-es szuper koncentrátumok gyártását beszüntették. Másik oldalon, talán liquidaroma-n pedig, hogy éppen gyártásban van, és utána küldik nekik, de azóta sem elérhető náluk. Na így legyen okos valaki. :thinking:

5 kedvelés

Ja ezt olvastam én is talán a gyártó oldala ami adhat megoldást.

4 kedvelés

V42- ott baj van …

2 kedvelés

Nekem is gyanús, hogy valami nagy gebasz is van a háttérben…

5 kedvelés

V42-őt is betalálta a Szabályozott tevékenységek hatósága, vagy mi a görcs, mint a liquidcity-t. Elvileg dolgoznak a megoldáson. Meglátjuk mi lesz velük.

3 kedvelés

Ez mi ez? Ez a kazán?

4 kedvelés

Nem csak az …más probléma is van.

6 kedvelés
6 kedvelés

Az a furcsa számomra,hogy a V.U. oldal simán elèrhető mindenfèle trükközès nèlkül.Pedig itt a Vaperinán, általában csak negatív kritikát olvastam róluk.Akkor most,hogy is van ez?:thinking:
Elnèzèst az off-èrt.

7 kedvelés

hááát ez jó kérdés… :no_good_man:

3 kedvelés

Odin egy szem lánya :joy: @AbelKakas -tól :+1:

10 kedvelés

Nem egy olcsóság, az bizti…:grin:

4 kedvelés

Kipróbálni itt az olcsóbb variáció… Működik 4-5 hónapig, már megérte.
Nem tudom, hogy milyen minőség, nekem nincs.

5 kedvelés

Angry fox g glass mtl rta (Klón)
Már állok is neki​:wink::grin:



Nem csalódtam. Szuper :smiling_face_with_three_hearts:

17 kedvelés

Semmi különös, úgy is mondhatnám, hogy “virágzik a diófa”… :wink::upside_down_face::grin: …és az orgona. :four_leaf_clover::shamrock::herb::sun_with_face::sun_with_face::sun_with_face:

21 kedvelés

Kis harcos egész jó :dash:

11 kedvelés

Porszívózás, tisztogatás…megsünk a szerelőhöz, aztán meg műszakira​:slightly_smiling_face: ha isten is úgy akarja.

13 kedvelés