Mutasd meg, mid van 4.0

Nincs mit!Aztán az is lehet,hogy neked meg tök más lesz a véleményed.

3 kedvelés

Remélem nem kell eladnom… :grin:

5 kedvelés

Én spec utálom a felépítését. :man_shrugging:

4 kedvelés

az olyan mint a régi az van 3db klónom jó…

3 kedvelés

Agyfszt kapok a lékontroll állítástól és hogy könnyen rárohad akár a standre. De minden másban jó, így megbocsájtom neki, na meg a half glass palást, amiatt vettem meg, full üveggel nem kéne. De lehet ez csak a klónok átka…

5 kedvelés

Valószínű mert a régi klónok is ilyenek.De azokat próbáltam eredetiben is az jó…most már veszett fejsze nyele lóvé ugrott… :joy: :grin:

3 kedvelés

Csütörtökön érkezett, ma sikerült beüzemelni. Egyelőre hatalmas a szerelem :slight_smile: Az első tekerés vattázás jól sikerült. Csak miután megérkezett néztem róla videókat és amilyen kínlódásokat láttam a youtube on eléggé félve álltam neki.

14 kedvelés

Gratulálok szép torony…szeretem a Vg rta-kat! :+1:

3 kedvelés

Köszönöm Jani! Jóval bonyolultabb mint egy kayfun vagy a byka V9, de közel sem annyira mint a tripod :slight_smile:

3 kedvelés

Nagyon jó cuccok nem tartom bonyolultnak jók az biztos dl-ben meg talán a legjobbak…

5 kedvelés

Annyiban bonyolult (nekem), hogy sok alkatrészből áll és elsőre megszívatott mert fordítva kell tekercselni a huzalt a többiekhez képest. :slight_smile: De mindig megdöbbent hogy micsoda ötletek vannak a lékontroll meg a levegőkontroll kapcsán. Hogy akinek ez így összeáll a fejében az micsoda zseni :slight_smile:

6 kedvelés

Ő ez a cronos ?

2 kedvelés

v6 a Kronos más

2 kedvelés

Meg lestem a külömbségeket . V6 nak jobb a deck kalakítas lég irány . Viszont a cronos könnyeb felfogatasú és sok varialható ha szabad mondani afc-je van . Látom a merevítést is .

3 kedvelés

Nekem a kronos a favoritom mindegy melyik kiadás…

3 kedvelés

Sajnos néztem már :shushing_face::money_mouth_face: de az extrém v2 valahogy vonzóbb :grin:

2 kedvelés

16 kedvelés

Na ilyen kéne nekem, tudnám nézegetni magam :sweat_smile:
Egy szép eszközön egy szép arc lenne :rofl:

11 kedvelés

Hát még ha lenne rajta fésű :rofl:

7 kedvelés


Íz nagyon ott van és a TH csúcs.
Igazi analóg érzés.

17 kedvelés