Mutasd meg, mid van 4.0

Sajnos,vagy nem,de át szoktam nézegetni párat ha van róla értelmes emberi videó,és néha megakad a szemem pár “ritka” darabon.

én is így találtam rá…

Nem akartam odakommentelni néhány használt cucc hirdetés alá hogy a ujjonan olcsóbb volt… De ezt most itt hagynám nektek:

2 kedvelés

Láttam az árakat.Szerintem odaírhatod senki nem veszi zokon.Én biztos nem.
Kb.annyit szántam DNA mod-ra amennyiért itt vettem a ZQ-t.
Remélem nem sértettem meg senkit. :saluting_face: :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Pénteki délutánoskodás (viva :confused:), mindig ugyanaz a szett (bár a kv más :grin:Frei cseresznye), és szóval copó, fele csapat beteg.

Murphy 16. cikkelye, 9.-es alpont:
Mindig azt IS helyettesíted, akinek problémás a gépsora :roll_eyes::joy::cucumber:

De ez is eltelik, jó 7VG-t mindenkinek :wink:

10 kedvelés

Nagy igazság opórolleren nincs fék

5 kedvelés

Eszembe,(fejembe) ötlött Zolee(becses személyem) és a szolnoki Strabag esete.1hét szabadságról visszatérve a “munka világába”,szembesültem azokkal a munkákkal,amiket a szabi alatt én ba…m el.Nem győztem az ép.vez-nek magyarázkodni,hogy itt sem voltam a múlt héten.Nem sokkal később elmentem egy ún. maszekhoz hengeres,aszfaltterítős feladatkörben dolgozó “jó munkásembernek”. :sweat_smile: :saluting_face:
Hatan voltunk a brigádban,kicsivel később mind utánam jött a másik helyre. :laughing:

4 kedvelés

Megint nem a topic témában írtam.BOCSÁNAT! :saluting_face: :slightly_smiling_face:

Azért azt kalkuláld bele, hogy:
a, kifizeted a drágábbik szállítást, 2-3 hét múlva maceramentesen örülsz (90$ alatt megáll, még mindig tuti vétel :grin:)
b, sóher megoldással kivárod, amíg ideér, a Nagy Adószedő Vállalat rátesz a maga kis hasznát, kifizeted, örülsz(közben szídod picit a rokonaikat, mi az isten tart ennyi ideig :smile:) -nagyjából ugyanott vagy, picit olcsóbb
Szóval az a 67$ inkább 90, de jó testben DNA nem nagyon van ennyiért máshonnan.
Ja, a levonás CNY-ban történik, azért ~90 a vége.

@TheSoftParade1968 csak nem zq-tulajdonos lettél???:smiling_face_with_three_hearts:

2 kedvelés


Hamar megérkezett :smiling_face:
Még tanulom a kezelését,liquidtakarékos az biztos de igéretes :smiling_face:
Köszönöm @Janos_Groszeibl :hugs:
(Az első vattázás az kuka lett :joy: )

6 kedvelés

Nincs mit…régi iskola…

6 kedvelés

Még nem, :saluting_face: :wink: :slightly_smiling_face: majd hétfőn,a foxy infó szerint.

Én így…



6 kedvelés

Harmadik nekifutásra kezdek belejönni :grin:

2 kedvelés

Nem egyszerű mert nincs nagyon mihez viszonyítani…hajrá…

Check atomizer,low high,too hot most volt itt minden amit még nem láttam :joy:

érdemes az alját és a pozítiv érintkezőt össze húzni imbuszkulcsos…a wattot meg lefelé vinni.11-12 w.

2 kedvelés

Ja és különben erről a Dani tehet mert erős az 510 pozítív pinje és az ílyen tipusú tankok pozítív pinjét a fel-le tekergetés miatt ki lazítja és ezt okoza.Érdemes néha ezeket ellenőrizni.

3 kedvelés

tegnap még volt a boltban…

5 kedvelés

Igen rájöttem,meg arra is hogy a meshnek nem kell leérni az aljáig :joy:mert picit szikrázik a leves benne :grin:ejjh mindíg tanulok valamit :man_shrugging: