Mutasd meg, mid van 4.0

Láttad 2kwh óra mennyibe van .

2 kedvelés

Legyek ? :sweat_smile:

Hát, ha nem szereted a dryhitet, javallott :smile:

Ne becsüljük le a Dry Hit-et… mások hónapokon át keresik a töredéke TH-t, amit ez adhat nekünk. :point_up:
(Ideje összevetni az égett vattákat, ízre :joy:)

Én sose felejtem el az elsőt. Egy darabig tényleg azt hittem, hogy orvosra van szükségem. Vízzzel gargalizálás, hogy valahogy lehűtsem a leégett tüdőm és eltűnjön a förtelem a számból, álló napig rajtam lógott a feeling :anguished:

Hmmmm…
Első vadkendRS cigim…(utolsó is egyben :nauseated_face::scream:) na az egy pikáns drájhit, 34 éve volt, megborzongok most is.
(Ehhez képest a dry BPmods FINI​:joy:)

Dry BP mods? :thinking:

Sose dryhiteltél BPModssal? :roll_eyes: A hármas erősebb, mint a 2.5 :joy:

Nem. Mi hármas?
Tart még a kender hatása vagy mi van? Nem értem a magyarodat :smile:

átmérő…Bp vatta 2,5-3as

3 kedvelés

Ok, azt hittem, érthetően vagyok hülye.

  1. megtekered a tankot 3-asra, pl. Clapton
  2. Behúzod a BPmods vattát.
  3. Összerakod szárazon.
  4. Leteszed egy kicsit (mondjuk 10 mp és 1 hét közt X)
  5. 20 Watton rápirítasz, mélyre szívod.
    (Én szerintem egy 3 napra félretettem…utána sötétben történt minden​:nauseated_face::joy:).

Mé nem ezzel kezdted? :smile:

Azt hittem, már a különböző vattafajtákat sütögeted közben :roll_eyes:de hát ok, elmagyarázzuk, ez egy fórum :joy:

(Nem ezzel kezdtem, hanem amikor a nagy Yihivel a sötétben majdnem.kivertem a szemfogam…)

Gondoltam a Pio-ra meg a vadiúj gépemre, hogy biztos azt gondolod, hogy már dryhiteltem vele, meg mindenféle bonyolult elméleteket dogoztam ki megoldásként. Mondjuk a vatta az valamiért nem jutott eszembe :rofl:

Ez most engem elkapott a 10 körmömről . Arc kifejezésem az leírhatatlan volt .

angry the grinch GIF

Égethetsz mást is…mi van otthon? :thinking::joy:

Van egy égetni való kölköm itthon. A másik is égetni való, de az nincs kéznél :rofl:

Akkor a satrafát :sweat_smile:

Pszt! Azt akartam írni, de nem mertem :smile:

Hát…mert ha lenne pl…egy 30 éves dorko tornacipőd, annak az orr-részéből a gumírozott szakaszból sniccerrel ki lehet metszeni egy 3 mm-es csíkot. Ez csak ötlet. De lehet hogy üti a cotton békönt :joy: