Mutasd meg, mid van 4.0

Háát végül is Dicodesben mindegyik jó… :+1:

4 kedvelés

40 éves emléket szakítottál fel… Gyűjtöttem azokat a “lemezeket”, volt ritka pirosam meg citromsárgám :pleading_face::grin:

Szerettem én is…öregszünk…bár kézen állni régen se tudtam meg most sem… :man_shrugging: :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Én vagyok még így ezzel a témával. :sweat_smile:
Happy Good Vibes GIF by Max

hand stand GIF by Random Goat

Ez egy régi fekete-fehér dia rólam.
Szívesen :joy:

Itt még kis kecske voltál…most meg…só

Macc gó oooon :grin: hát, igen.

2 kedvelés

Volt a kezembe…sajnos nem az igazi…

4 kedvelés

Maga az elgondolás tetszik, képek alapján szerintem kár volt eltérni a fő formatervtől.

“oktató négyszögben” a kis csapat a reggeli "eligazításon."Egyenlőre ennyi. :laughing:

10 kedvelés

Borobar :rofl:

Miért talál ki ilyet valaki?:sweat_smile:

1 kedvelés

Mert veszik akik lusták utántölteni is :imp:

3 kedvelés

Cuki ez az új Odin.
Furcsa, hogy milyen könnyű mondjuk a cicás Thelemához vagy a Brünhilde SBS-hez képest, amiket melóba hurcolászok, de nem bánom, emelgetek én eleget így is. :grinning:


Tegnap, éjfél után másfél perccel adtam le a Liquidcity szülinapi eksön rendelést, ma délelőtt pedig már itt volt a csomag.

11 kedvelés

Egy kicsit szexisítettek az elődhöz képest…ne de ez a bugyilila :star_struck: baró :+1:
(Nekemiskelllllll)

4 kedvelés

Ezért tetszett meg. Annyira lehetetlen egy szín, hogy majdnem mindegy, hogy mit raksz rá. :grinning:
Kicsit fostam, hogy hibásat kapok. Az elején sokan panaszkodtak a Bogan gyereknek, meg úgy amúgy az interneten, hogy beragad a gombjuk. Ezért sem akartam külföldről rendelni. Egyszerűbb lett volna a City-n keresztül intézni a gariztatást. Habár úgy tudom, hogy alapból a Dovpo sem szarozik.
De szerencsére semmi gond az enyémmel eddig (bátor kijelentés 110 slukk után).

8 kedvelés

Belenyomsz 25 ezret, bekopik az :roll_eyes::wink:

4 kedvelés

Egyébként tényleg. :grinning: A Brünhilde is beragadós volt. Pont valamelyik nap gondolkodtam, hogy vajon volt-e ilyen gondom mostanában. Szerintem nem.

3 kedvelés


12 kedvelés

Kellemes estét mindenkinek!

12 kedvelés

@Janos_Groszeibl János! Tudnál segíteni? Élőben mennyire látványos a különbség egy Dani mini és 21700 között? 21700-on mennyire tűnik kicsinek egy 22mm-es rta?

1 kedvelés