Mutasd meg, mid van 4.0

Egy kis beszámoló róluk.


Damn Vape Demo RDA - a levegőzés majdnem olyan mint a Wotofo Elder Dragonnél de mégis jobb. Korábban amikor a Dragont használtam lehet én voltam béna de nem tapasztaltam még csak hasonló ízeket és “selymességet” se mint amit a Demo nyújt. Teljesen nyitott levegőzésnél van egy kis sípoló hangja de ha csak egy fél milliméternyit elmozdítok rajta már jelentősen csendesebb lesz. Maga a deck kialakítása se újdonság mert már láttam hasonlót viszont baromira tetszik, hogy squonkolásnál egyből a tekercset áztatja el és nem kell várni míg a vatta megszívja magát. Nitroushoz képest egy kicsit jobb ízeket ad szerintem. Persze a Nitrousnál megvan az opció a dual építésre de ha valaki single coilos RDA-t keres és vacilál a két tank között én már a Demot venném. Összeségben elégedett vagyok ezzel a tankkal. Jobb mint a Nitrous/Dead Rabbit Solo párosom. Építés a Coilology Alien V2 2.5mm 0.3 ohm tekerccsel történt 40W-on hajtva


QP Design Nio RDA Remastered - a dobozban található készlet pazar látvány nyújt. 7 színben variálható driptip és szépséggyűrű ( utóbbit kötelező felhasználni mert különben a mod és a tank között hézag van) és egy fekete és egy SS topcap. Levegőzésre érezhetően szűkebb mint az eddig használt RDAk amik nálam voltak még teljesen nyitott levegőzés mellett is. Továbbá ott van még szűkitő hatásként az 510es driptip is ami kialakításban nagyon kényelmes. Ízben nagyon koncentrált és kellemes gőzt ad de nekem még kicsit szokatlan, hogy kevesebb levegő mellett ennyire ízes illetve alacsonyabb teljesítménnyel is vígan elmegy. Maga az építés kicsit problémásabb de nem a coil pozíciónálás miatt mert az faék egyszerű hanem a modra történő felhelyezés miatt. Zavaró, hogy a szépséggyűrűt igazgatni kell amikor feltekerem a tankot a modra. Összegezve más mint az eddigi etalonnak számító RDAim de jó vétel volt. “Occcsó” volt és van egy halom driptipem :sweat_smile: Építés a Coilology Alien V2 2.5mm 0.3 ohm tekerccsel történt 35W-on hajtva

9 kedvelés