Most hozta a futár 3

Már megint egy futár… elfelejthetnének már.:joy: Délután beüzemelése következik. Németországból 4 nap alatt érkezett.









14 kedvelés

szép mod,mely oldalról van?:blush:

1 kedvelés

Üdv. Riccardo. (Első kép.)

Najóvammá :laughing:
Pont ebben a sorrendben akartam én is Lost Vape modokat venni, csak én nem tettem :laughing:

Használd egészséggel :+1:

2 kedvelés

Köszönöm szépen. Nálam is csak az “akció” miatt került a kosárba.


Tesók.

8 kedvelés

Jövő héten meg jön a Centaurus? :laughing:
Csak mert azt is nézegetem :wink:

1 kedvelés

Most …megállnék…

2 kedvelés

Látom benne vagy a flowban :grin:

4 kedvelés

Erősen építem a gátat… :joy:

4 kedvelés

Én is sokszor vagyok úgy, hogy megállnék, de hát az q… lendület, az visz tovább :sweat_smile:

6 kedvelés

Volt olyan időszakom, amikor jött a futár, én meg azt sem tudtam mit hoz, kemény ez a véper lét :rofl:

8 kedvelés

Olyan nekem is volt, hogy egy nap kettő, az egyik utánvétes, a másik nem, én meg ott kapkodtam, hogy most akkor kell pénz vagy nem kell vagy mi van? :joy:

5 kedvelés

Nálam is így kezdődött … gondoltam sok a cucc, észszerűsíteni kéne a készségeket. Eladtam három modot és egy tankot. Jött a köd…jó sűrű. Vettem két modot és két tankot. Mondhatni az próbáljon észszerűsíteni akinek van hozzá… Hát így jártam Csak az vigasztal, hogy - ahogy olvasom - vagyunk így egy páran. :smiley:

7 kedvelés

Az könnyen lehet, ha ideszabadulna valami pszichomókus, tobzódna az alapanyagban :laughing:

5 kedvelés

Gratulálok, szép darab ez is. :heart_eyes: Kell egy csoport az oldalra, boltkórosoknak. :sweat_smile:

10 kedvelés

Na, melyik a jobb?

Kopp…kopp. Eddig mind a kettő jó és tetszik. A Thelemát szoknom kell még kicsit mert rég volt már két aksis modom. Tudásban egyformák, a DNA 250 - papírforma szerint - kicsit jobb akkukezelésben.

4 kedvelés