Milyen 3 egyforma mod legyen?

Ha 60-ba megszámolod nekem, kezdheted dobozolni :grin:
Maradhat koszosan is, majd rendezem , ennyi áldozatot én is hozhatok…:sweat_smile:

El kell szomorítsalak :smiling_face: sajnos nem eladó egyik sem mert :thinking:már úgy megszoktam őket :grin: pedig tudod kettő dolog érdekel:
A pénz meg a lóvé :joy: de határozottan nem :hugs:

Nem darabra gondoltam :wink::grin:
De egyébként @Janos_Groszeibl lehet igaza, nézegettem most pár oldalt 100 euró környékén … se találtam :grin:

1 kedvelés

Na te se, én se nagy kár azt hittem tudsz valami jó cuccot…

Velem ők nyaralnak…

Ő meg még várja a sorát, de használtan, felújításra várva sem jön ki 20k-ból. :face_with_hand_over_mouth:

Ami még eszembe jutott, hogy egész jó, csak dög nehéz, túl nagy és nem jön ki 20-ból az a dovpo odin, szóval majdnem megfelel a paramétereknek. :sweat_smile:

Igazából az odin ha lenne 20k-ért 18650-es méretben egész best buy cucc lehetne.

1 kedvelés

Kellemes pihenést nektek :smiling_face::hugs:

1 kedvelés

Hol a Tripod v2? Jó pihenést!!!

2 kedvelés

Elvileg kosárban :joy:

Szétkokszolva várja a bejárónőt nagytakarításra. :sweat_smile:

Jó lesz!!!

Régen még jó vétel volt az első pico, nem kapni, az első swag, nem kapni, az első solo, kifutott, az akira, épphogy 1 helyen van, ott is drága. 2 éve az akira megvolt 20k-ból, a többi meg 12-14k-ból, ma a 14k az inkább a 20-25k.

2 kedvelés

Igaz lassan olcsóbb lesz danit venni az legalább jó…

Tudom kikötés volt, hogy nem, de én manapság inkább kiadnék egy modért 80k, ami örök élet meg egy nap, mint 30-40k-t egy középszerű (nem bántásnak vagy lenézésnek írom) tucat modot, mert amíg ezek a modok 12k-ért megvoltak kínából megérték az árukat. 25k-ért már nem biztos. De ha van 60k a bulira inkább legyen egy tuti. Ha nincs csak 20k, akkor persze nem kérdés merre kell menni. Igaz az is, hogy nem vagyok már képbe az új hullámos cuccokkal kapcsolatban, szóval csak lengetem a számat.

Én is így vagyok amiben nem dicodes elektronika van megsem nézem…

1 kedvelés

Most végiglapoztam sourcemore-on mik vannak, és nem csak az elektronika, mint írtam, amíg nem tudod milyen is lehet, nem fáj, de ott az innokin kroma 20k kínából, és hát nem a minőség csimbarasszója. Vehetsz voopoot műbőrőzve, picot csillogó krómozott cinkötvözetből stb, ezek nem a minőség elemei nálam. Ezek a középkategória, elhasználódnak, kidobod veszel másikat. Erre lettek poziciónálva. Nincs ezzel sem baj, csak ne itt keressük a minőséget, és lehetőleg többet használjünk felváltva, akkor tovább bírják. Én nagy bajban lennék, ha most kéne modot vennem, elég ergya a felhozatal, kevés az új megjelenés és ami jön az sem acélos.

4 kedvelés

Tényleg nehéz ügy pénz egyre kevesebb az embereknél és könnyen elcsábulunk egy danihoz képest olcsó mod felé.Tudom mert végig jártam…ha akkor amikor kezdtem ezt mind tudom amit most olcsóbb lett volna.[ez nem igaz csak több dicodesem lenne]:slightly_smiling_face:

Több? Nálad van az összes…

Lilla és piros nincs​:slightly_smiling_face:(zöld meg nincs​:sob:) 21700-ban

Azt hiszem már mondhatom én is hogy van pár darabom ami impulzusvásárlás volt,de a Dicodes,Yihi és Dna az ami használatban maradt a sok közül.

2 kedvelés

Yihi és Dna elektronika se rossz a ház ami kérdéses…ha jól sikerült darab akkor frankók.

2 kedvelés