MECHLYFE Paramour SBS 80W TC vélemény kérés

sziasztok,
ezt a módot nézegetem, használ valaki ilyet ?
MECHLYFE Paramour SBS 80W TC

5 kedvelés

Ez mindig nalam van,nagyon jo szeretem,de…!szerintem csak a kepen lathato szinben szabad megvenni.Ez az egy aminek nincs szegelyfestese,tehat nem fog kopni.Az osszes tobbin van egy fekete szegely ami nagyon gyorsan lejon.A hazon levo festessel nem lesz gond ,az jofajta utes es karc allo eloxalt.

3 kedvelés

igen van és teszi a dolgát ebben a szinben ,nem kopik 21700al tolom,és tudja a napomat :grin:

5 kedvelés

Elso szeria,vagy amelyiken van akksiszellozteto furat?

2 kedvelés

a furatos van :grin:

1 kedvelés

Ez is de en egy allat vagyok​:rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

legalább látszik hogy használod :rofl:

2 kedvelés

Hat ot napban ott figyel a zsebben,de horgaszni is jon velem​:rofl:Nagyon megbizhato joszag,megneznem hany puff van benne.Nem volt 40€…

2 kedvelés

Jó készülék. Én is napi szinten használom nagy megelégedéssel. :+1:

5 kedvelés

Pont ilyet akartam rendelni csak a másik színopcióba, de utána olvasgattam és mindenhol írták a kopást illetve az akksi tartó “cső” kimozdulását így letettem róla :frowning: kár hogy nem irtatok hamarabb :sweat_smile:

1 kedvelés

Az akksicsoves dolgot már én is láttam .Gondolom az csak egy széria lehetett mert ebbol egy traktor se tepne ki​:rofl:

3 kedvelés

Azt írták, hogy nem volt beragasztva hanem csak ilyen fül ami beakad az tartotta a helyén. Na majd akkor legközelebb lesz sbs modom :sweat_smile:

1 kedvelés