Kicsit ràpörögtem Mozartra 🤣

16 kedvelés

Csak a Bombo…:slightly_smiling_face:

18 kedvelés

Szia János! Azt szeretném kérdezni, hogy mi az érezhető különbség a supra reserve, nutty és cookie között. Láttam már több hozzászólásodban is, hogy mostanában ezeket fogyasztod. Nemrég jutottam hozzá a supra reserve-höz, amely finom és intenzív ízeket ad számomra. Amennyiben volna rá időd és pár szóban leírnád saját véleményedet, hálás lennék érte. Egyébként első hozzászólásom a vaperina-n. :blush:

12 kedvelés

Szia Ferenc!
A nutty: mogyis de hasonlít a reservre kicsit nekem mind kettő finom a sütis meg én más sütit szeretek ezek csak fantázia nevek nem hasonlítanak semmire édesek nagyon mivel szeretem az édeset így elszívok mindent ami ílyen kb.fél napig aztán előveszem a régi ízeket amik ezek után nagyon haloványak…

8 kedvelés

Köszönöm szépen! Igen, elég intezív íz nekem is, de most nekem pont ez kellett. Mivel most más, ami bevan keverve, az inawera usa mix, ry4, 555 és desert ship. Ezeket szárazabb, nem édes és halványabb ízeknek érzem. Lehetne úgy is mondani, hogy egèsz nap szívható. Rendszeresen váltogatom, így sosem unok rá egyikre sem.

6 kedvelés

Ezeket szívom én is…

6 kedvelés

És tegyük hozzá hogy felvásároltad az összes jót :joy:

8 kedvelés

Dohányosokból próbáltam még például, a blendfeel solo uk-t (ami latakiás), a black note pop-ot (ami pipadohányos és mivel pipáztam is egy időben, ezért mondhatom, hogy hozza azt az ízt). A bombo supra reserve-je, nekem inkább hajlik a desszert íz felé, mint a dohányos fele. Dehát ugye, mi-mihez képest. A supra reserve-t nagyon kellemes íznek tartom, édesnek édes, de kell a változatosság. :grin:

5 kedvelés

Hát igen dohány íz igazából nincs…

4 kedvelés

Köszönöm mégegyszer, a bombo ismertetőt. Kifogom próbálni a supra reserve többi változatát is. :+1:

3 kedvelés

De ha van is hasonló, Azhad’s Signature 1000, pihent 4 hónapot, ma dobtam tőle egy hátast :slightly_smiling_face: (háton vagyok azóta is).
Nem dohány, de igen megközelíti, amit vártam-várok.

Jani, a Bombo-knak nincs mellékíze, meg semmi öregedési nyavalyája? (Nem a kukorira gondolok, hanem amúgy).

5 kedvelés

Milyen lett az a leves? Szemeztem már vele én is de még nem kóstoltam.

2 kedvelés

Ma ràkóstóltam de… kettő napos szóval îz kezdemények vannak egyenlőre,“àtpalackoztam”,hogy rendesen lássam a szînét … Nagyon szeretném szeretni de egyenlőre vàrakozàs van.

2 kedvelés

Akkor egy pár hét múlva vissza térünk rá :wink:

3 kedvelés

Àmen​:+1:

2 kedvelés

Öregedést nem érik meg pár hónapos a legrégebbi…mellékíz nincs édesek…íntezívek.

3 kedvelés