Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

És ezt még drága magánrendelésen is így fogalmaznák meg a lázlapomon :joy: mert amúgy tudván tudom, mert kialakult, melyik az az 5 kivonat meg 5 desszert, ami bőségesen elég volna mindenkor.

/Kevertem most pl. olyan rossz mogyorós csokit, hogy lehet leviszem csótányriasztónak…/

Nekem barackos cupcake van, engem biztos elriaszt. :sweat_smile:

Most valami csoda folytán elfogyott 3 leves, igaz elvittem anyámnak. :grin:

Teljes mértékben egyetértek :fist_right::fist_left:

1 kedvelés

Finom,de csak annyi nekem :joy:nem értem a kivonat imádókat,karcolja a torkomat.
Pedig eskü vettem párat :joy:
Olaszokat irigylem,nekik minden kazán fajtámból fantasztikusan ízlik :joy:

3 kedvelés

Sokszor eszembe jut, bár én is elhordhatnám még neki…:pleading_face::slightly_smiling_face: de már 5 éve nem… mondjuk egy EGO szettel még próbálkozott 2015 körül, egész sikerrel. :slightly_smiling_face:

Amúgy ma pakoltam hűtőbe pár lassan fogyó levest megint :roll_eyes::grin:nem azért, mert rosszak, hanem ritkán kerül rájuk sor. Félek az amortizálódástól.
Egyedül a kivonatosoknál nem izgat. Annak jót tesz.

Amúgy a másik parám pont az aromákhoz kapcsolódik…mivel van még jó sok​:roll_eyes:remélem, hűtőben valóban elállnak 4-5 évig.

.
.
:joy:

Szlovákiában vettem 100ml fecskendőt havernak 2 dbot . Vegyek neked is ja majd megyek megint ki vagy veszel magadnak ? Hidd el gyorsan lehet bele keverni.

2 kedvelés

Nekem is van köszi, a mérlegnél nincs gyorsabb, minden megy közvetlenül a flakonba.

Csak azt látod pörögnek a számok 3 órán keresztül nem ? :rofl:

Nem az a része lassú, kipakolni mindent, kibontani a csabikat, elmosni flakonokat, kiszámolgatni melyikbe mennyi kell miből ilyenek. Amikor már öntesz, ott nincs nagy dolog. Egyébként kb 30 perc volt mindennel együtt, de 3 órának éreztem. A fecskendő mókához képest igy legalább nem úszik minden liquidben az asztalon. :sweat_smile:

1 kedvelés

Gazdaság abban pancsolsz . Cleopátrának elég volt a tej is ,:rofl:

A következő, ez igen…! :yum: :+1:

8 kedvelés

Tegnap èrkeztek az olaszoktól :smiley:
Beis kevertem ès vàrom az elsö probàt…min 30nap mulva :yum:


7 kedvelés

Minden választásoddal egyetértek :+1:

2 kedvelés

Egyiket se probàltam mèg rem jòklesznek
10%-ban kevertem mind az ajànlàsok alapjàn

Fele garantáltan top, a másik fele top gyanús :+1:

Haha akkor nemhiàba vàlogattam vagy 3òràn keresztül :grin:
Bàr a Persian apricot-ot azt naon sajnàlom :face_with_symbols_over_mouth:

Valaki próbálta már ezt a shortfillt Kumulus-ról (dohány-karamell-cappuccino-dió)? Akciós volt, megvettem, nagyon bejön a sok gyümis cucc után. Egyelőre a porlasztó is egész jól bírja XR Max-ban. Viszont tegnap kifogyott az oldalon, gondolom már nem is lesz azért volt féláron egy ideje. Kéne valami hasonló íz :slight_smile: A&L Ryan Coffee-t kevertem most, hátha hasonló :slight_smile:

3 kedvelés

Sziasztok, ezt valaki próbálta már? Imádom a f.rocher ízét. Ez tényleg olyan lehet?

Ismerve őket, igen. Csak érés után érdemes hűtőben tartani, ne öregedjen (mert megkukoricásodhat).