Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Köszönöm a tippet, kedves Kinga. Többet nem nagyon tudok rá ereszteni, mert, mivel top coiler kazánról van szó, igy kissé jobban melegszik, mint más kazán.


Jelenleg kanthal 26 ga sima szálhuzal van benne, 6 menet, 3as magon, 21 watton. 0.58 ohm. Ennek az ellenállásnak simán menne 25-28 watt akár rdl-ben is. Amúgy mindig 2.5 magon tekerek, csak nemrég vettem Svájcban egy doboz előre tekert coilt (100 drb)… így egy próbát megért. De hamarosan térek vissza a megszokott tekeréshez.

9 kedvelés

Csak bízhatok Benned, úgy olvasom.! :sunglasses:

5 kedvelés

Olyan volt, mintha konkrétan engem kértél volna fel, hogy mit nézzek :rofl:

4 kedvelés

Nézzél át a másik topicba. :rofl: (retró zenés)

5 kedvelés

Akkor én vagyok a kolléga? :smile:

5 kedvelés

Mindenféleképpen TE. :rofl:
Ahogy mondani szokták a hüje filmekben:“Semmi személyes, ez pusztán üzlet!” :saluting_face:

6 kedvelés

Nincs mese fel kell tenni az oldalra a szivárvány emojit.

5 kedvelés

Honnan rendelted a Hadront?

4 kedvelés

Health Cabin. :saluting_face:
Elég súlyos darab, nem épp zsebbe való. :thinking:

4 kedvelés

Készletfeltöltés, három ujj belépővel! :wave: :wink:

16 kedvelés

Megérkezett a Vapor Giant V6S 2020 kistesója a Kronos 2S (job oldali). Azután rendeltem meg miután a V6 szinte tökéletesen kielégíti a jelenlegi RDL igényeimet. Levegőzése maxon kicsit szűkebb mint a V6. Szerelése ennek is borzasztóan egyszerű. Az illeszkedések -ahhoz képest, hogy klón - tökéletesek. Az esztétikája -nyilván ez szubjektív- szerintem szemet gyönyörködtető. Ezt is 30gax2 fused clapton-nal tekertem meg. 073 ohm-ra sikerült.

17 kedvelés

Megjőtt még egy alis rendelés… Pár coil és egy RTA

14 kedvelés

Nem is tudtam, hogy van klón ReLoad S RTA:eyes:

4 kedvelés

Nehézkés megtalálni alin mert nem írják ki rendesen a nevét :grin:
Coolvape-nél már csak arany volt… Alu tankkal, két dolog is aminek el kellett volna tántorítani a vásárlástól.

5 kedvelés

És mégsem.?! :sweat_smile: :saluting_face:

5 kedvelés

Áh, túl régóta nézegettem hogy kéne egy ilyen is, lemaradtam róla mikor fastteche-en 12 dollárért szórták ki a jobb fajtát :roll_eyes:

5 kedvelés

Liquidhall rendelés 2 nap után megérkezett és hozta az első kecskémet is. Számomra két újdonság a csomagban a Marshall és az Al Carlo. A többi már jól bevált íz.

13 kedvelés

Huuu, a kecskère meg rá felejtettem, másfél hónapja érik

4 kedvelés

Ergo az akkor már nem gida :grin: (de Szikora ezt jobban vágja​:joy: van egy mémem de kibacnak érte)

4 kedvelés

Marshallt szerettem. Kávézós volt.

6 kedvelés