Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Én is bízom benne mert szeretem…

5 kedvelés

Rendben,mi is többen szeretjük,de ezt úgy is tudod,és várjuk a vélemènyedet.
Kivéve persze egy valakit,aki szerint :corn: ízűek. :sweat_smile:

7 kedvelés

De a nevét nem mondjuk, ki mi a Kukorica gyermekei… :grin:

9 kedvelés

Akik azt mondják, Ni! :joy:

:corn:
:corn::corn:
:corn::corn::corn:
:corn::corn:
:corn:

Sorry, de hát na, nekem ez lehet az Achilles-ízem :thinking:

8 kedvelés

16 kedvelés

Ebben a nagy hősègben, csak az A&L Oni sweet edition aromából kèszült liquidje esik jól a hűvös szobában gőzölve. :triumph:

15 kedvelés

Szia János!
Ahogy ígértem: 2%-ban keverve nekem pont jó,íz hasonló azt mondanám ugyan az mint az eredeti bár kevésbé kukoricás.10ml aromából 500ml leves meg nagyon jó…

11 kedvelés

Szia János!
Köszönöm szépen,hogy megosztottad velem,velünk a tapasztalatodat.
Akkor ezek szerint legalább ezeknél az aromáknál szerencsénkre semmi sem változott,leszámítva a nevét,és azt a nekem nem igazán tetsző címkéjét. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Minimális a változás ízre…lehet csak olyan dolgot ettem ami ezt kihozta vagy az rta miatt vagy tényleg más kicsit ,nekem nem annyira kukoricás…én használni fogom a márka termékeit.

7 kedvelés

@Zoli76 akkor ez így már lehet nálad is kaphat egy új esélyt? :grinning:

6 kedvelés

Lehet ezért nem annyira sárga…ilyen fakó:

5 kedvelés

Nem tudom…a nem annyira és a nem közt ott van az annyira …:roll_eyes::grin:

4 kedvelés

pedig ez a halványabb sárga bíztató előjel lehet. :sweat_smile:

3 kedvelés

Hát igen nem IW 555 de arra is hasonlít…ez egy jó 555.

4 kedvelés

Köszönöm, Jani, a tapasztalat megosztását. Én megvárom @Zoli76 tapasztalatait is. Egyszer régen kipróbáltam az iqos-t vagy hogyhívjákot. Na, az kukorica volt rendesen, bár azt mondták, alig érezni. Undorító, vizes széna kukoricával keverve, baromi hányingerkeltő volt számomra. Lehet, hogy rosszul vagyok bekötve, de én a kekszes meg rizses meg ki tudja, milyen mixes csokoládét sem szeretem. Ha kekszet akarok, akkor kekszet eszem, ha meg csokit akarok, akkor az legyen csoki. Viszont magam ellen beszélek, mert a sima analóg cigit nem bírom már elszívni, de a lila pattintós szivarka az megy most a kávé mellé.

7 kedvelés

Mint a rizling fröccs!? :kissing_heart: :rofl:

6 kedvelés

Az akciót meghosszabbították július 15-ig minden termékre 10% kedvezményt adnak, 25Euro vagy 10.000Ft. kosárérték felett!!

Kuponkód: tastebase

6 kedvelés

Egy kis késő esti keverés, ha már nem érkezett meg péntekre ahogy terveztem… Egy Pompeii még elrakva későbbre, ezekkel szerintem el leszek egy ideig. :blush:

A Culmen jobban kokszol mint a Supra? Merjem podba rakni? :slight_smile:

11 kedvelés

Persze, persze, rakjad, kíváncsi vagyok :sweat_smile:

8 kedvelés

Na betöltve a Xlim-be. Ízre teljesen mást hoz frissen mint a Supra, az szerintem jobb pár naposan, de ez sem rossz. Most 0,6-os fejet kapott, a 8-as nikotin jóval erősebbnek tűnik mint a 0,8-asból. Gyanítom a csoki miatt biztos nem fog 7000+ puffig (kb 80ml) elmenni a fej mint a Suprával. :smiley:

6 kedvelés