Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Én kedden kóstolom ezt a pisztáciás csodát de el kell árulnom,hogy kóstoltam cimborám kazánjàból 3s nagyon finomak bizonyult​:thinking:

4 kedvelés

Ízlések és pofonok ugyebár különbözőek. Lehet Neked ízlik majd. :face_with_peeking_eye: :saluting_face:

5 kedvelés

Most akarom az asszonnyal is megkóstoltatni a vape dolgokat. Hétfőn lesz egy manorúd. Azt mondta, azzal kipróbálja, milyen a gőzölés. Haveromat megkérdem, nincs-e algopyrines cucca, mert este sokat fáj a feje.:sweat_smile:

8 kedvelés

Műanyag nyílászáró üzemben megfordulok naponta :joy:
Én annyit ettem már belőle hogy kétszer el kellett volna temetni :joy:
Ásványvíz,ripp ropp csak a szokásosakat említem​:smiling_face:

5 kedvelés

A BBRR a tökéletes kifejezés!!!

3 kedvelés

Algopyrin,manórúd​:thinking::rofl::sob:sok lesz a jóból…màr csak arra figyelj,hogy revolute alap legyen otthon​:rofl::+1:

2 kedvelés

A lefolyó a gyengék mentsvára. Megrendelted, szívd is el.


Ezt konkrétan január 11-én kevertem be, és a 3/4-e még megvan. Pedig szivom néha, de szerintem borzasztó. Sós füstölt sonkás égett tevesz@r egy kis bozóttűz bukéval megbolonditva, ahol bennégett egy csapat hiéna. Valami fantasztikus…

13 kedvelés

És veszel még majd ? :joy::joy::joy:

6 kedvelés

Nem hiszem. Ahogy nézem, ez életem végéig elég lesz. :joy:

Szerk.: mondjuk így gazdaságos cucc… :joy:

7 kedvelés

Nálam a hiéna nem jön ki, lehet más a vatta … :roll_eyes::thinking:

6 kedvelés

Üsd fel ezzel​:rofl:bàr nem tudom pontosan milyen alapban àzik​:rofl:

5 kedvelés

Szerintem ízvakság. Ott van az! :grinning:

6 kedvelés

Erről a ‘szívd is el’ megoldásról jó gyorsan leszoktam. Ha sz@r, akkor lefolyó , küzdjön vele, akinek két anyja van​:sweat_smile: Ha már ezen elv mentén tökmindegy, milyen vacak, úgyis el kell koptatni, akkor felesleges még egy csomó pénzt is költeni rá, rosszízű okádék cuccokat olcsón is tudok csinálni bárkinek. Ebben a sportban amúgyis az ilyen benézett aromák a legnagyobb bukó ktsg. oldalon (hosszú távon a hardver ehhez képest aprópénz​:grin:)- csak ezt a kezdők soha nem tudják​:grin::sweat_smile:
Szóval nem ezen fogom kezdeni a carrágást, a lelki békém érdekében inkább kuka, jobb az úgy mindenkinek​:+1:

10 kedvelés

Nem fogyasztok olyat, aminek 2-nél kevesebb és 6-nál több lába van.

6 kedvelés

De válogatós vagy :rofl:

6 kedvelés

Ami nem öl meg, az megerősít.

3 kedvelés

Ne haragudj, de ez a tátott szájjal a khmmm erdőbe típikus esete. :rofl:

8 kedvelés

Ezügyben néha kicsit bizonytalan vagyok. Inkább nem kísérletezem :laughing:

2 kedvelés

Nézőpont kérdése.

1 kedvelés

Pillanat…csak előkészîtem a szöges àgyat​:rofl:Ugyanis azon keverék​:rofl::thinking::+1:

3 kedvelés