Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Csak desszert…

24 kedvelés

Sziasztok!

Kóstolta már valaki az Azhad Distillati 10000 SnV

Latakia, Virginia és black Cavendish keveréke.

Vagy a AE Distillati Rum & Pear SnV Cavendish, rum, körte.

2 kedvelés

A 10000 kellemes dohányos, kicsit hamutálas, ha beérik jól.

6 kedvelés

Készletfeltöltés kedvencekből, új kiszerelésben! :wave:

16 kedvelés

Sziasztok!
Mivel elég drága pontosítanék a bekeverés elött.
K Flavour 20ml aromára kell tölteni, hogy a 60ml. legyen. Ez a flakon méret. Létezik 100ml-eres, amibe van 25ml. aroma erre menne 75ml. A nagyobb kiszerelésbe várható, hogy erősebb az a 25ml. vagy nagyon hígabb lesz a keverés?

2 kedvelés

Még egy kérdés. Büntetlenül eltolható az 50/50 PG-VG arány ua. márka tiszta VG termékével, mondjuk 30PG/70VG irányba. Beálltam az arany középútra rendeléseimnél az 50/50 bázissal, de az aromák között vannak gyártói ajánlások, melyeknek szeretnék szót fogadni. Továbbá foglalkoztat a gondolat, hogy Kayfun X mennyire tud toleráns lenni a fent vázoltakra.

3 kedvelés

PG-VG aránnyal tudsz játszani, a ‘büntetlenül’ relatív, a több VG több aromát szokott kérni. Mondjuk az ilyen 20/60ml flakonokat tiszta VG-vel szoktam felönteni​:thinking:
Nem használok egyébként se előre kevert alapot.
A Kf_X szépen tolerálja a különböző PG-VG arányokat, azon ne izgulj, 75/25 VG többletes levessel is vidáman elvan nyáron.

6 kedvelés

Ennek nagyon örülök, beindul a boszorkánykonyha…

4 kedvelés

Egyébként MTL vagyok és nem célom a hőerőművek gőzfelhője, de betartanám a gyártói ajánlásokat, hogy visszakapjam az ígért ízvilágot.

4 kedvelés

Kevés gyártó jelzi aroma terén a Pg-Vg arányt. A 20-24ml./120ml.keverésnél nyilván nem számottevő, de léteznek kíváncsiságomat felkeltő ízvilág, melyeknél a 10ml.aromára kérik a 20ml. bázist és shot töltését. Ez estben véleményem szerint nem lehetünk nagyvonalúak…

3 kedvelés

lepetitfumeur.fr kódot tud valaki? Köszi

3 kedvelés

SM8OFF ha ez segít a Lepetitre

3 kedvelés

Aki kóstolta közületek a La tabaccheria kentucky aromát, tudna adni róla valami infót … van-e olyan hamutartós íze? Kellene rendelnem egy nagyobb sorozatot és jó lenne tudni h melyek a keményebb hamutartós ízek…

2 kedvelés

Szerintem annak csak ilyen kis hamutálka íze van (jellemzően nem füstös), de ha sokáig érik, testes és finom.

3 kedvelés

Svapoebasta-ról rendelnék, es lenne benne baffometto, mata fina, perique, stb… ezért kérdeztem. Köszönöm szépen @Zoli76

2 kedvelés

A Perique még egy elég gyenge valami, mint a mézes szalma.
A másik kettő frankó, azok karakteresek :+1:

4 kedvelés

Szavadon foglak ha majd rendelés előtt állok .

2 kedvelés

Kettő hét utàn olyan igazi szegfűszeges almakompót!

13 kedvelés

Oké oké és a liquid milyen ? :rofl:

4 kedvelés

Szia! Bafometto, amit te keresel. :slight_smile: Ha van belőle Gran Reserve, az kicsit lágyabb vagy a Hell’s Mixtures. Talán még a Black Cavendis is szóba jöhet.

5 kedvelés