Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

De ez olyan rusnya, hogy csak csukott szemmel vásárolható és bekevrés után azonnal meg kell semmisíteni a flakont :rofl:

8 kedvelés

…különben mit mondanál, ha egy másik vaper bekeverés elött megkérdi Tőled:

  • Te már csináltad kecskével??? :goat: :underage: :warning:

…eldobása után simán letagadhatod! :grin:

7 kedvelés

Na ennek elég fura az íze, hát még az illata!
Vampire Vape Applelicious aroma, eliquid aroma 30ml.
Édes és savanyú zöldalma aroma koncentrátum.
Ajánlott keverési arány: 10-20%
Ajánlott érlelési idő: 3-7 nap
vampire-vape-applelicious-aroma

10%os keverés 3mg/ml nikotinos 30Pg/70Vg alappal 100ml liquid, 1 hete pihen, naponta kevergetem, de olyan az illata mint a régi piros tubusos TECHNOKOL RAPID ragasztó. Az íze is elég mű, nem hasonlít almára.

6 kedvelés

Adj neki még egy kis időt! Ha egy hónap alatt sem érikbe, na én arra mondom, hogy nem finom…:face_vomiting:

A VG többlet nem könnyít az érési időn, egyes gyártók VG többletnél magasabb koncentrációt is javallanak a portékájuk optimumához.

Csak várj még egy hónapot, nincs vesztenivalód és kiderül finom-e Neked! :yum:

7 kedvelés

És akik szeretik ezt az ízt, illatot, fogadjunk, hogy pont nem olvassák… :thinking:

7 kedvelés

Azok olvasnak még egyáltalán, vagy csak egy folyamatos trip az élet?! :rofl: :thinking:

4 kedvelés

Deep Trip? :joy:

3 kedvelés

Deep&Long Trip
Travel Roadtrip GIF by tripo

5 kedvelés

Természetesen várok. Van másik amit használok. Szoktam kicsit levegőztetni is. Igaz csak pár percet naponta. Szeretem a zöldalma ízt. Max ha nem javul, kap egy kis mentolt az elnyomja a technokolt :grinning:

6 kedvelés

Mentokol? :thinking::joy:

5 kedvelés

Az A&L nek van egy egészen kellemes almás ízű liquide. (Shinigami) Ha nem kóstoltad még, azzal tégy egy próbát szerintem.

5 kedvelés

@bohus Kösz az ajánlást! Legközelebbi rendelésemnél beszerzek egyet.

Melyikre gondoltál?

2 kedvelés

A sweet edition nem rossz cucc, bár én 1 hónap alatt becsömöltem tőle, azóta nem bírom elszívni… :smiley:

2 kedvelés

én ezt az édes verziót vettem és kevertem.

7 kedvelés

A Vape Vampire Sherbet Lemon-nal hasonlóképpen jártam. Ennek az ize-zamata sem nyerte el a tetszésemet. 1 hetes érlelés után citromos wc illatosítóhoz vagy citromos chemotox-hoz hasonlítanám. :thinking: Lehet hogy az eszközzel vagy a felhasználóval van a baj? Vaporesso Sky Solo Plus Gt 4 Core 0.15ohm porlasztóval használom. De majd kipróbálom az Argus Gt2-vel is, hátha más lesz a véleményem.
A Vape Vampire Cool Red Lips és a Blood Sukka azbrendben volt mindkettő.

5 kedvelés

Mondjuk én ettem már olyan citromos sherbet jégkrémet, ami full olyan volt, mintha jeges wc-illatosítót ennék. (Amúgy ízlett :joy:) Szóval az is lehet, hogy az íz nem neked való.

8 kedvelés

Azért elgondolkodtató, hogy milyen körülmények között kóstoltál jeges wc-illatosítót :thinking:
Basszus, elképzeltem :rofl:

10 kedvelés

Hát tudod volt ez a pandémia és :sweat_smile::rofl:

7 kedvelés

A márkára nem emlékszem…de a szörbet ilyen műfaj :joy:

5 kedvelés

Vannak olyan nehéz helyzetek a életben amikor az ember bármire ráfanyalodik. Amikor hetek óta csak lazacot eszel kaviáros szarvasgombamártással jól tud esni egy kis wc illatosító is hűtőhidegen :smiley:

8 kedvelés