Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

És ez csak vatta… :roll_eyes:

8 kedvelés

Csak két csomag :sweat_smile: Sose próbáltam még a cotton bacon és a tfc vattákat.

4 kedvelés

Kumulus péntek deles rendelés ma átvéve, rekord gyorsaság… :slight_smile: Kolegáknak jöttek cuccok, meg a pontjaimból vettem egy Don Cristo - Pistachio-t, mert már régóta szemezek vele. Ahogy látom 20% az ajánlott keverés. Mennyit hagyjam állni? Láttam olyan hozzászólásokat, hogy frissen jobb, pár hét után oda a dohány íz és édesedik, ez valós? Általában fordítva szokott lenni… :slight_smile:

6 kedvelés

Kaptam egy sms-t hogy valami csomagom jött a rókába, pedig nem is rendeltem semmit. Gondoltam átveszem ha már én kaptam az üzenetet, micsoda szerencse​:rofl:

11 kedvelés

Legalább 2, inkább 3 hetet szoktam hagyni minimum, annyi kell neki, hogy tisztességesen előbújjanak az ízei.

4 kedvelés

Te is vásároltál az -50%-os aromákból? :grin:

2 kedvelés

Csak egy mojito-st az egyik kolegának… Illatra és megnyalva az aromát mint a fogkrém… :smile:
Porlasztók, alaplé, boosterek jöttek inkább.

8 kedvelés

Punk Funkkal egyszer nagyon ráfáztam. Azóta nem merek rendelni belőle :smiley: Én most a Dinner Lady-re, Swoke-ra, Friandiz-ra, Solana-ra és a Fckin Flava-ra mentem rá.

4 kedvelés

De jó hogy nem rendeltem meg :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

4 kedvelés

Volt pár jó cucc akcióban, én a Ripe Vapes VTC-kkel szemeztem, azok féláron jó dealek… De annyi szarom van most, hogy pár hónapig pihentetni akarom a leves rendelést. :smile:

8 kedvelés

Ma nagyot mentettem.
Hirtelen felindulásból még gyorsan berendeltem egy Journey M type-ot meg Dark Water-t. Az M-be sikerült majdnem 2x annyi nic-et tenni, mint szoktam, egyedül az mentett meg, hogy kevergetem magamnak a hybrid nic-et és útközben jöttem rá, hogy elkezdtem beletölteni a Dark nic-jét is.
Ezután a Darkot megkültem az 50/50 alap helyett natúr VG-vel. Mázli volt, mert ha külön terveztem volna beletölteni a PG-t meg a VG-t, akkor pont jól jött volna ki. Szóval elő a PG-t és így pont jó lett.
Azért utána majdnem kiöntöttem egy flaska alaplevet, mert nem tekertem rá a kupakját és hát hol máshol fognám meg. Pont félúton a hűtő felé derült ki, én meg ott álltam két szék között a pad alatt, hogy most akkó hova szrjak, de elértem a konyhát :rofl:
Szerintem ma nem kéne villanyszerelnem. Szerencsére nem szoktam :rofl:

12 kedvelés

Ez számodra nem AZ a nap. Ülj le egy csendes sarokba, és várd meg, amíg elmúlik. Veszélyes gépeket, ipari berendezéseket, közlekedési eszközöket ne üzemeltess közben​:point_up: :rofl::rofl::rofl:

8 kedvelés

Azért nyugtass meg, hogy 2057-ig van mit szívni :sweat_smile:

4 kedvelés


Nem tudom meddig lesz elég ami van,de még ezeket bekeverem :joy:

13 kedvelés

Áh, egy évnyi talán… Próbálok már minél kevesebb félét rendelni, és azokat elfogyasztani. Szerencsére van egy kolega aki bármilyen gyümölcsös sz*rt átvesz árában vagy minimális bukóval, nem válogatós… :smile: Alaplé meg nikotin van bőven, aroma rendeléssel meg nem hinném, hogy gond lesz a jövőben, nem raktározok. :slight_smile:

6 kedvelés

Valóban nem lesz gond az aromával. Sajnos én az akcióknak nehezen tudok nemet mondani​:joy: Kb. egy ezresre jött ki egy 30milis aroma. Solubot nem kapok ennyiért​:sweat_smile:

5 kedvelés

De jó neked. Én akkor se tudok ha nincs akció :sweat_smile:

6 kedvelés

A Culmen nagyon ízlett nekem, ellenben nem sokáig tartott ki. Hamar elfogyott. :wink: :saluting_face:

7 kedvelés

Hétfőn én is majdnem rendeltem belőle. De erőt vettem magamon és csak a Journey. Meg a Five Pawns, mer az meg ott vót :sweat_smile:

7 kedvelés

Szép estét!Holnap megyek párkànyba a Tasty vape üzletébe a honlap halott fogalmam sincs a kînàlatukról.Desszert-dohàny…és desszert dohàny kategóriàban esetleg ajánlanàtok pàr dolgot ami a kînàlatukban megtalálható?! köszönöm :slightly_smiling_face:

2 kedvelés