Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Ebből azt következtettem le hogy füstös tabaizé….a többit vágom,de nem is dolgozol :joy:

Sorry, megyek már :grin: nic szint OK, teljes energia az első pajzson.

Ez a legrövidebb. Nem szép, de ezzel jött más íz is a többi mellé, amit nem tudok leirni. Hmmm…

5 kedvelés

Azoszt igen apám​:laughing: pg többletes 21 mg-os dohány leves? Az mit üt? :joy::joy:

Én megfordulnék a tengelyem körül vagy 3x még mtl-ben is… dl-ben sztem 2 slukk és instant elfekvő :rofl::rofl:

Helycsere ZOZO ment, The Crown jött! :wink: :+1:

9 kedvelés

Ma hozta a futár:

A többi csak holnap jön

7 kedvelés

A Tahity-vel vigyázz, először ne adagolj túl sokat, megtévesztő. Túl töményen nem jó :wink:

2 kedvelés

Köszönöm a tippet.:+1: Először úgy is gyengébbre fogom keverni,mint a bolti ajánlás.Aztán meglátjuk.A dohányos vonalat egyenlőre elengedem.Megnézem,ezek milyenek,azt majd meglátjuk.:+1::grinning:

1 kedvelés

A kaktuszvirág-lime kombó is émelyítő egy biz.idő után. Csak “okosan”.

3 kedvelés

Most jön a keresem az utam /aromám/ című fejezet​:rofl::rofl:

3 kedvelés

Szokásos havi “csak egy kis adag niksó” jutalomfalatnak, a Dinner Lady - Kiwi Passion Guava-t kóstoltam meg, illetve a Maryliq Cherry Ice-ot.
Finomak, finomak, de egyelőre nem bírják leverni az Elfliq niksóit, bár a Maryliq ugyan az a gyártó, mint az Elfliq. Cherry Ice olyan, mint amikor a szörpben érzed az édesítőszert, legalábbis nekem. A Kiwis Dinner Lady, hát, mivel az Elfiq-kel kell versenyeznie, közel nem tudja azt az intenzitást, ízt hozni. Guavából szinte semmit nem érzek.

Ezen felül két shortfillel ismerkedem, Flava Junkie by Doozy - Frozen Berries, ízletes, szeretem a bogyók sajátos ízét, de van benne némi “mesterkéltség”, ami kijön belőle a sokadik szívás után.
Illetve a Fresh Vape Co - Urban Avenue - Blue Razz + Grape-et, hát szőlő rajongóként azért szívtam már jobbat, de kell a változatosság ebben is, meg nem szimpla szőlő a liquid. Kellemesen érződik a kék málna majd beüt a szőlő, kissé talán el is nyomja a málnás ízvilágot.

Mindegyikkel jól elvagyok, nem volt megbánós a vásárlás.

7 kedvelés

Ilyen ez a “pop szakma”,szerintem mindenki így kezdte,van aki még nem ért a végére.
Nekem pl.nincsen állandó aroma,mindig van valami,ami új,másabb.

5 kedvelés

Nekem már van egy. Talán kettő :smiley:

Lehet nekem nem is lesz.

Persze igen. Kettőnél többször még én sem rendeltem semmiből. Szóval lehet, hogy ez még csak egy álom :sweat_smile:

2 kedvelés

Mert te is nemrég kezdted :joy:

2 kedvelés

Azért meglepő visszatekinteni, hogy honnan hova jutottam az évek alatt.

4 kedvelés

Nem vagyok egy öreg róka a “szakmában” de magamon látom én is ugyan ezt :smiling_face:

5 kedvelés

Ne viccelj már, más egy élet alatt nem próbált ki annyi mindent mi te. :sweat_smile:

3 kedvelés

Engem leginkább az ízorgia (választék), amihez jutni lehet liquid témában az, ami segített sokat lerántani magamat az analógról. Elkezdtem a kisszekrényemre kimatricázni, ami ízlett, de elfogyott a hely :slight_smile: Most már csak felírom az excelbe :smiley:

6 kedvelés