Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Írtam üzit :slight_smile:

Dehogy írtál, chat lett. Arra szelektív vagyok :flushed: Pill.:point_up:

Na köszi a tippet, hajnal 3-kor írt a webmester, hogy javította a hibát. Ennyiért ajándék volt. :blush:

6 kedvelés

Volt pofád 3 kupont lenyomni a torkukon :thinking:???
Mintha én csináltam volna :+1::grin:

Hogyne lenne, imádok kuponozni :smiley: A nanoledes tv-m is féláron volt + ajándék soundbar, tavaly a horvát nyaralásomat is a Samsung állta… (kuponhalmozással 150ezer volt az S22 és a Z Flip, 220-230ezerért meg vitték mint a cukrot) :sweat_smile:

3 kedvelés

Ne is mondd, a gyereknek is valahogy így lett karácsonyra komplett szobabútora 40%-os áron. Még lapra rakva áll a garázsban, mert ha már felrobbantunk mindent, kap egy festést, meg egy új laminált padlót alá, meg az apróságok :smile: Szerintem ma nekiállunk kipakolni… 4-ig itthon vagyok, ha a glettelésen túljutunk, akkor már sínen van a projekt​:+1:

8 kedvelés

Ez is megérkezett nagy örömömre 17 napra​:grin:
Majd mindjárt ki is csomagolombmajd elmosom és jöhet az első dvarw tekerésem​:pray::grin:

9 kedvelés

Csak előbb olvasd át……tudooood :joy:

Azt a hosszú használati utasítást amit nem küldtek?:joy:

:blush:
unnamed (3)

3 kedvelés

Most leírhatnám hogy ,hogy s meg mint tekerd,vattázd de azt már leírtuk párszor :joy: és igaza van Évának is :joy:

3 kedvelés

Ha kell meg tudom mutatni a papírját,van pár,de én nem az alapján tekertem sosem :joy:

Az az érdekes hogy megrendeltem a berserker v3 hogy amíg ez negérkezik februárban addig legyen plusz egy tankom ne csak az ares erre holnap hozza a fan kurier azt is​:joy:

Upsssz… Egy picikét megszalatt az enter :keyboard: nálam de most egy ideig be vagyok biztosítva van minden ami kell és jöhetnek a teszt tekerések :grin:

7 kedvelés

Szép óévi meglepi :wink:
Megkérdezhetem, hogy a Berserker-t honnan sikerült beszerezni? :slight_smile:
Köszönöm!

1 kedvelés

Az mtl egy romániai lerakatból van redelve innen
Az mtl rda meg innen

3 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm, RDA-ra gondoltam, elfelejtettem leírni, bocsánat :slight_smile:
Használd őket egészséggel!
( Az RDA-ról szívesen olvasnék egy tesztet/személyes véleményt majd, ha már kiismerted :wink: )

1 kedvelés

Se vatta se huzal…? :grin:

2 kedvelés

Volt a dobozokban 2-2tekerés de vatta már nem volt egyikbe sem de nem gond mert korábban már feltankoltam belőlük :grin: muji, bp mods és bacon

1 kedvelés

azt hittem az nincs…
az első bolt amit linkeltél ott miért nincs ár a tankoknál?

3 kedvelés