Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Pontosan ! Hármasra kevertem,persze az “új” rdaba és mintha kaparósabb lenne mint a százas hatoson :flushed: akkor nem csak én érzem :man_shrugging:

Akkor jó lesz vigyázni vele :smiley:. Legközelebb kevesebbel dobom össze

Igen, mert taracktüske kivonatot tesznek bele, az kapar, meg a fémreszelék :sweat_smile:

Barack - dohány - málna
50 - 20 - 30 arányban 5 % ~ 6 mg 70/30 VG/PG
Kap egy hetet és kostenprobe…

5 kedvelés

Ryan jól el van találva :heart_eyes: fincsi

3 kedvelés

Én a Ryan Coffee-t próbáltam, az DL-be nagyon tömény, fullasztó volt 50/50 6-7% körül, ízre meg olyan semmilyen… Nagy nehezen el sikerült passzolni a kész levest, de az aroma rám fog rohadni. :smiley:

Hát ez csak úgy hirtelen beesett :roll_eyes::rofl:

Naná hogy a férj ment átvenni :see_no_evil::hear_no_evil::speak_no_evil:

4 kedvelés

Hihhhhetetlen… :rofl:


Új szerzemények. Indulhat az érlelés. Mostanában, 2 év szinte csak gyümölcsös aroma pöfékelés után, újra próbálkozok a dohányos, desszert dohányos vonalon :slight_smile:
Mondjuk az Azhad színe szíven ütött, ez lesz az első kivonatos próbám :slight_smile:

8 kedvelés

Ha elcserélnéd hasonló nemgyerebe aromára, szólj :smile:
Van 1-2. A ryan coffee meg mindig érdekelt volna, de folyton kimarad a csomagból​:thinking:

A mai gyártás 50ml KTS Life/50ml Pompei

7 kedvelés

Az a baj csak személyesen debrecenben lenne jó a biznisz, mert több lenne a posta mint az aroma értéke. :smiley:

Baba "life":grin: jó cucc

Akkor menjünk dolgozni…

13 kedvelés

Az Azhadok már csak ilyenek :wink::joy:

6 kedvelés

Jó sok cigiszüneted lehet :wink::grinning:

2 kedvelés

Á, csak a főnök szerint :rofl:

2 kedvelés

Amúgy ha már a Ryan Coffee mozgatja a fantáziád, ez a 2 cucc ugyanazt ígéri, és sokkal jobbak ízre mint a Ryan. Mindkettőt kifutóként rendeltem kumulusról fillérekért, sajnos már nem kaphatóak náluk. A Borsalino-ból szerencsére 2db aromát rendeltem, egy ideig elég lesz. Az van most podban a kávé mellé, hibátlan. A Tobacco Shades shortfill meg talán mégjobb volt. :slight_smile:


5 kedvelés


Van ez az aromám, de sehol sem írja a keverési arányt… pedig rengeteg site-on voltam már…esetleg valakinek valami ötlete?

4-10% rémlik. :thinking:

4 kedvelés

Köszönöm szépen, kedves Kinga :blush:

2 kedvelés