Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Megejtettem a múltkor vettekből az aromamester Meggyikőr kompozíciót.
Bekevertem 30 millit, és elkevertem…most esett a kezem ügyébe véletlen.
Hát, végülis nagyjából azt adja, amit a neve ígér :grin: 90-ben ittunk ilyesmit a vasútállomáson :joy: mindegy, el fog fogyni, de igazából ilyen keménycukorka feeling.
A likőrösséget a 15 mg nic adja mellé, meg a Dvarw.
Viszont azért nem pontozom le agyig, mert más gyártókkal ellentétben felismerhető a meggy. (Kép nincs, lusta vok).

3 kedvelés

Az sztem egy-az egyben Márka KÓLA :joy:
Azt hiszem :thinking:bár a fene se tudja már miket szívtam :joy:

Az Inawera Kólám még mindig jó vétel volt :+1:valahogy bejön​:grin:

1 kedvelés


Én ezt kerestem régóta,tudom nem a ti ízetek :blush:
De nem mondok semmit 15 százalékkal :rofl:

1 kedvelés

Nem néz ez ki rossznak :joy:

(Az ott KUKORICApehely?:roll_eyes:)

Hogyismondjam :thinking:gabona​:joy:

A karaMell az OK, az fini. Krémességes izé ok. A bőrkalap​:thinking:talán a zsírosság miatt​:roll_eyes:de az a Flakes… bár lehet hogy búza. :grin:fél sikér.

Guberáltam a szekrényemben,megtaláltam más márkától,és szörf……a többit tudjátok :joy:

Ma elgondolkodtam, miért kívánok rá mindig olyan ízekre, ami nincs itthon :roll_eyes::grin: a látás és az olvasás képessége itt hátrány.

(És ezesetben ki a fene szívná el ezt a rakatot, ami van? :grin:)

(Nem is olyan rossz ez a csesznyere…vagymi meggy)

Ez a Tabak Royal Havana már nem fog jobban megérni, mert rohamosan fogy… :slight_smile:
Nagyon fincsi! :yum:
Viszont ahogy nézem, nem nagyon lehet kapni az ismert boltokban. Még a német gyártó weboldalán sem elérhetö. :frowning: Nektek van tippetek? Mert jó lenne mèg szerezni belőle.

2 kedvelés

Végre tankba került az aromamesteres irish cream és a fahéjas álom. :slightly_smiling_face:

  • Dvarw-ban 2es mag 6 menet kanthal, BP Mods vatta, irish cream.
  • Bishop-ban ugyanaz a setup, fahéjas álom.

Az irish cream valóban Baylies koppintás, nem rossz, bár mintha túltolták volna a csokit a Baylies-ben. Még várok, hátha jobban betörik a vatta. Ha csak ennyi, akkor inni jobb mint szívni, de határozottan nem rossz. :slightly_smiling_face:
A fahéjas álom egy kellemes sütis íz. Mint mikor nálam megszalad a fahéj… Nem édes. Vagy nem eléggé édes. :thinking: Még várok újfent a vattára, hátha az a baj. Ez sem rossz, csak az, hogy “álom” az cseppet túlzás. :slightly_smiling_face:

Abszolút szívható mindkettő. Már kb 2 órája szívogatom, talán lesz jobb. :woman_shrugging: Az első pár slukk rosszabb volt amúgy. :slightly_smiling_face: Majd valamikor kipróbálom Cotton Cloud’s-al is.

8 kedvelés

Fahéjas az ilyen, egy kis plusz édest én is elviseltem volna benne, nálam nem lett édesebb.

1 kedvelés

Ha van ilyesmitek, próba.
Nekem bevált :slightly_smiling_face:nagyon kevés kell.

2 kedvelés

Hát, homorú vagyok. Pedig az illata ott volt nagyon. :confused:

2 kedvelés

Hátha te a hordó aljából kaptad, ahol összegyült a cukor. :grin:

1 kedvelés

En aromamesteres aromat meg nem birtam elszivni. Viszont az aromamester szokatott le a nic-rol :slight_smile: ev elejen mikor a 3. Aromamesteres bekevert aromat ontottem ki, megfogadtam, hogy ha az utolso aroma is rossz toluk, akkor nem rendelek soha tobbet toluk, es igy lemondok a nicotinrol :slight_smile: a mostanaban bekevert 1.3 liter meg az elotte levo 6-8 dl is mar nikotinmentes :slight_smile: meg baratnom megprobalkozik az utolsoval ami nekem rossz izre, de mar nem valtoztat a dontesemen. Nagyon rossz mellek es utoize van az aromaknak.

3 kedvelés

Kiváncsiság…az a frány kiváncsiság :sweat_smile:

4 kedvelés

Ha egyetlen nappal jött volna mindkét oldalról ez az akció :thinking:

50€ és free shipping, Zolika :blush::wink:

2 kedvelés

Religion-tól én három ízt kóstoltam abból kettő nem rossz, egy pedig borzasztó. Mango Fresh és Jesus egész jó másfél hónap érés után de magasabb százalékban keverve mint az ajánlott. Az Erotic Dream bármennyire is jónak tűnt nálam nem vált be.

1 kedvelés