Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0


Méretes hely a tekerésnek, mind széltébe, mind hosszába, és a huzal vastagságra se kényes, simán belementba 3x28ga. Tekerés berakása, lefogatása pofon egyszerű, vattázás 3mm átmérőnél (szerintem) igényli az alapos ritkítást és ferde vágást mert a “juice port” - ok nekem igencsak kicsinek tüntek. (sajnos arról nem csináltam képet)

Első próbálkozásra nem volt az igazi, sem íz ügyileg sem a köd, de főleg nem a színe :joy::face_with_symbols_over_mouth:. Próbálgattam ilyen-olyan watton de csak nem.
Melegszik is, és egyenes palásttal a fél tankot 10 perc alatt elszívtam…

Vissza az asztalhoz, legalább egy de inkább 2mm-el magasabbra emeltem a coilt, nem hangzik sokan de az. Föl a bubi palást… Bármennyire is nem tartom szépnek… Ehhh

Szipi szupi és nem is melegszik már anyira. Csak még mindig gunmetal… Valószínűleg egy jó időre leváltja a dvarwot de csak mert az inkáb RDL, a destiny meg DL, bár AFC gyűrűvel jól szűkíthető

Sajna nem csináltam több se jobb képet… Nagyon ráizgultam és hiphop már össze is volt rakva… Meg vattázva… Kétszer.

Oh igen, 10 dollár 2f-en, valószínűleg veszek mégegyet csak, hogy legyen a pótnak is pótja.

6 kedvelés