Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

igazából a végére leszűkítettem mindent a a dvarw-ra… lehet azért tetszett mert abba működött a legjobban a fused, lehet azért mert tényleg olyan jó tank :smiley:
De tényleg ízlés kérdése, meg néhány tankba nem is működik jól bárki bármit mond, ezt én mint MTL fused clapton nagy szerelmese, tapasztalatból mondom…

a tankok többsége ment vissza a dobozba, maradt a törp meg RDA-k… azt meg már észrevehetettek hogy szerencsétlenségemre átvonzott a DL pedig csak ártatlan játékként kezdődött … ugyanúgy fused claptonok csak most háromszor akkora…

@Gumikacsa ja, az ízlés :smiley: 29 :open_mouth: elszakadna ha megfognám, sose volt olyan vékony huzalom
az aromákról meg annyit hogy szerintem 90%-át az itteni ajánlásoknak el se tudnám szívni mert túl édesek lennének számomra, ahogy ismerősöm írta: egyszer szívtam kommerciális liquidet és éreztem hogy kirohadnak a fogaim :smiley:

de ha már édesség, nekem ez a full TPA recept steep-elödik egy hete… vajon győzni fogom e kivárni :thinking:
https://alltheflavors.com/recipe/32469-mother_of_gods_milk

szerk: ma még megkóstolom azt a hírhedt fahélyas fánkot is az aromamestertől :stuck_out_tongue:

3 kedvelés