Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Idestova 1 éve, vagy kicsit több ideje tértem át a vape-ra. Most összegzem a tapasztalatokat. A Pod-ok közül a 4-ből 2 nagyon bejött. Az egyik az említett E-leaf Ijus3 GTL. Fantasztikusan jó íze van, viszonylag kis TH, a teljesítményen nem tudok állítani, csak a megválasztott porlasztó ellenállásával szabályozható. Nekem MTL-hez a 0,8 ohmos vált be. A másik az URSA Mini az 1 ohmos ellenállásával és az általam beállított 11,5 w teljesítményével. Mindkettő bőséges gőzt ad. Az URSA jobban hozza a gyümölcsös ízeket. Soha nincs égett íz, vagy fojtó hatás. Kb. 1 hónapja ismerkedek a B3 RTA-val. Még mindig nem vagyunk barátok, pedig napközben igyekszem hozzá szokni. Az eredetileg podoknál megszokott 6-os levest levittem 3-asra, de még mindig köhögök, tüsszögök, időnként fulladok tőle. Az ízeket kb. negyedének érzem, mint az említett podoknál. Az új tekerés után (már volt, vagy 15x) először mindig égett fém és égett csont vegyülékéhez hasonló ízt érzek. Ez kb. 1 nap alatt elhalványodik, de a löttyök íze mellékíz mentesen sem jön úgy, mint a podoknál megszoktam. Új tekerés 4-5 naponta, míg a podoknál legfeljebb havonta, Ursánál ritkábban. A pod-nál az új porlasztó után azonnal jobb íz van, nem így az RTA-nál. Itt a f@sz tudja, mi jön. Az égett fém és csont biztosan, aztán bejáródik, de egyszer sem lesz olyan, mint a podnál megszokott.

1 kedvelés