Kész nick-es lé higítás

Sziasztok!
Adott egy 50-50 es 6mg os előre keverve rendelt levesem ami túl erősnek (vagy én túl gyengének :slight_smile: ) bizonyult. Van egy 70-30 as saját kevert alaplevem. Jól gondolom az arányt hogyha a 30 ml literes nickeshez 30 ml alaplevet öntök akkor 3 mg ost kapok?

Szia. Ha nullás az alap, akkor igen. Ha duplázod a mennyiséget, feleződik az erősség. De az íz is gyengülni fog.

4 kedvelés

Szia, Az ilyen számolásokhoz nagyon hasznos tud lenni a Liquid Vegyítő kalkulátorunk. :slightly_smiling_face:

Ilyen egyszerű a használata. Csak beírod és alul kiszámolja. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

e liquid kalkul tor | CALCONIC_ Calculator

Kalkulátor (theliquidcity.com)

1 kedvelés

Köszi szépen!

1 kedvelés

Tök érdekes, elkészítettem a mix-et és sokkal gyengébbnek érzem mint egy másik 3 mg os előre kevert levest. És persze ahogy @Vaperina_Kinga is is írta jóval gyengébb az íz, de majd utána csepegtetek valamit. Tegnap a család szerintem azt hitte,hogy törpapa laborjába cseppentek amikor az üvegcsékkel és a fecskendőkkel megláttak :smiley:

3 kedvelés

Nézd a dolgokat pozitívan, inkább Törpapa mint Ügyifogyi! :grin:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.