Keresem, ezüst, könnyű, zsebbarát, egy akkus, esetleg retro stílusú modomat

2 kedvelés

És mi a helyzet a fél mechakkal? Ami letilt, hogy ne égjél?

1 kedvelés

Ebben van védelem,és szép is.Kicsire is építheted 18350-es akkuval.Ha meg már rendelsz,akkor a kivonatokat is megnézheted​:stuck_out_tongue_winking_eye:
https://www.tisvapo.it/prodotto/luxem-tubo-meccanico-ambition-mods/

2 kedvelés

Igen persze ez a busz járó motor terébe esett és a ventillátor megpörgette tökéletesen működik… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Jesszus​:scream::scream::scream::scream: ez nagyon ott van​:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 kedvelés

Nekem is tetszik,csak van hasonlóm már!

2 kedvelés

Kell venni hozzá ilyen pici akkut! Csak az olaszoknál van?

1 kedvelés

Dehogy is.Bárhol.

2 kedvelés

Mármint akksi:joy:

1 kedvelés

:rofl::rofl::rofl:Ez különben ilyen fél mecha? Kiszamolom, betekerem és nem robbanok, ha elszamoltam magam? Nem akarok pluszba venni azt a tekerő merő ízét :grin:

2 kedvelés

Ugyanúgy.ambition mint a converter. Nem lehet olyan hibája mint amit @Zolika irt?
Vagy egyébként az ambition megbízható márka?

4 kedvelés

De lehet…figyelsz.

4 kedvelés

Én mindig…:blush:

4 kedvelés

Igen,az.A 0,25 ohm felett tekerni nem nagy ördöngősség.

2 kedvelés

Arra vannak a modjaid :stuck_out_tongue_winking_eye:nekem sincs …ciki az nekem ? :grin:

4 kedvelés

Nagyszerű, köszi szépen! Elmentve​:blush:
Gondolom a 22es normalisan nez ki rajta

2 kedvelés

Én úgy tudom,hogy a konverterben gyárilag benne van,hogy kikapcsoljon bizonyos idő után,ha nem használod.Az az öt klikk,hogy bekapcsold,azért nem a világ vége szerintem.

3 kedvelés

Akkor megnyugodtam Zolika, gondoltam csak az ilyen kisstilű kezdőknek nincs :rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Nehezen esett le milyen izéről beszélsz :joy:
Én egyszer használtam eddig összesen, de.ezek szerint a mecha-hoz nem árt? :blush:

3 kedvelés

Az enyém ugyan akkora:


Jól néz,ki nem?

4 kedvelés