Keresem, ezüst, könnyű, zsebbarát, egy akkus, esetleg retro stílusú modomat

Az Arti ház nem ss az tuti az vagy műanyag vagy valami festett cink ötvözet ugye István?

3 kedvelés

Szerintem valami ja, más a felülete és a színe, mint az alsó-felső résznek, ami tuti ss. Bár súlya van, szóval nem sima műanyag lefestve, azt érezni lehetne. Vagy az aljábban valami súly, mint a mosógépnek, ki tudja, rafkosak ezek a kínaiak. :grin:

4 kedvelés

Ezt most nem értem :laughing: melyik az arti?

2 kedvelés

Értem, akkor itt csak a tekeressel varialhatok. Azt hiszem bele kell melyednem ebbe a témába :blush:

2 kedvelés

Így jönnek sorba:

  • dinner lady strawberry macaron :grin:
  • ambition mods akira
  • arti klón
  • le petit box v1
  • penon v2 klón
  • aviator sbs
3 kedvelés

Köszönöm szépen! Akkor beletrafáltam :grin:

1 kedvelés

Én azt tapasztaltam ki,hogy számomra,a 0,9-1,1ohmos tartományba eső tekerések jók hozzá.

3 kedvelés

Akkor majd ha meglesz, akkor segitetek tampontot adni, hogy kb egy 15 watthoz hogy is kell ezt​:grinning:

1 kedvelés

Szuper, akkor itt kb kitapasztalas van, most már értem :blush:

1 kedvelés

Ezt értsem úgy, h ha tekerek egy 1.10 ohm-os tekerést akkor a mecha mod tartja azt az ellenállást amig le nem merül? Vagyis a feszültséget, ha volt módban van?

Köszönöm szépen :blush:

1 kedvelés

Nehogy szegény Ivett Föld körüli pályára álljon. :sweat_smile:

3 kedvelés

Hát ha megtanulom, akkor szerintem csak mechat fogok venni, azok tetszenek a legjobban​:blush:

2 kedvelés

Nekem a vapefly siegfrid tetszett nagyon, amikor még azt hittem csövezni akarok. :grin:

6 kedvelés

Csodaszép :heart_eyes:

1 kedvelés

Ha mecha az írány kösd fel a bugyit, mert megérkeztél a cső kánaánba
:rofl: :rofl: :rofl:

4 kedvelés

Na baszki! :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:Kész vagyok, na igen ezért tetszik, imadom az antik cuccokat​:laughing: csak azt ne mondd, hogy mind a tiéd :sweat_smile:

1 kedvelés

Görög dolog eddig bejött nekem :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Te még itt vagy Zolika? Elbujtál? :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Információszerzésbenvagyokcsendben​:grin::grin::grin::grin:

4 kedvelés