Istic pico plus

Sziasztok a fent nevezett modon ha a tűzgomb és plussz gombot meg nyomom egyszerre akkor nem értem mit lehet vele állítani?:thinking:valami be jön on off vagy mi de mire jó azt nem tudom​:sweat_smile:hátha valaki meg súgja nekem mi az​:grin:

Le lehet zarolni az adott bealitason lévőt, de youtubon nézd meg fönn van, hogy mi, micsoda

1 kedvelés

majd utánna nézek ennek akkor​:wink:köszi nektek

2 kedvelés

nyomtam én már de nem veszek észre semmit igazából​:sweat_smile:na nem baj ugyan úgy működik még​:wink::blush:

1 kedvelés

Sztem is a stealth modra gondolhatsz,de nálam az a tűzgomb és a - gombal hívható elő a tűzgomb + gombal a kijelzőt lehet variálni​:thinking:

1 kedvelés

ez az ast felirat elvileg figyeli a liqvid mennyiséget a tankban de ha kitben veszi ugye az ember a poris tankokra jó ez az ast funkció ha ki fogy a leves a tankból elvileg nem engedi tovább porlasztani a tankot a mod ez egy ilyen funkció utánna néztem​:blush:

3 kedvelés

Mi alapján állapítja meg a liquid mennyiségét? Ez érdekelne. :thinking:

1 kedvelés

ez elvileg egy új funkció ami ugye poris tankoknál lehetséges valami alapján érzékeli talán de ezt is csak a youtubon néztem azt mondták de az hogy igaz vagy nem azt nem tudom​:blush:

2 kedvelés

A gyártó oldalán sem részletezik. Érdekes…

a Fehér Tamásnak van egy videoja a plusrol ott beszéli ezt a funkciót ott láttam én is meg

1 kedvelés

Hogyan, hogyan? Hát belenéz. :rofl: :rofl: :rofl:

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.