Hétvége ,nekem . Nektek?

Szerintem hosszú a watta és nem tölti rendesen a lyukat :smiley:

Ez igaz lehet , próbáltam gátat épìteni ne folytassa a likvidet…:thinking:

1 kedvelés

Próbáld meg ezzel XD
f1970_xl-9ddc5627fcbd43b69dfc4001f98f9f5b
Bunsen kanóc ha találok magamnak megfelelő rda-t én ziher kipróbálom :smiling_imp:

Talán egy kicsivel több vatta megoldaná a problèmát :thinking:

1 kedvelés

Köszi a segítséget , már tudom miért szoktam kinlódni vele. Mindig tanulok valamit. :smile: :+1:

1 kedvelés

Köszi a segítséget. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Papucs, kv, e-cigi. All in! Én nyertem! :joy:

6 kedvelés

Jó ötlet a kávé, jó pihenést :slightly_smiling_face:

Még mindig pakolok. :joy: De köszönöm, viszont kívánom. :blush:

1 kedvelés

Én meg itt tartok, de ebben a káni kulás időben rémálom… :roll_eyes::grin:


9 kedvelés

Jó pihit (annak aki megengedheti magának :rofl: )


7 kedvelés

Jó munkát nekünk :rofl::rofl::rofl::rofl:én már nyírom :rofl::rofl::rofl:de a tied szebb :cry:

1 kedvelés

Az már tegnap megvolt, 15 perc. :grin:

1 kedvelés

Jöhetsz hozzánk is. Pont a konyhával vagyunk nagyon elmaradva :smiley:

Nekem még csak most van úton felém az RTA tankom, de ha már tekerés, akkor : Ki hogy szokott tekerni? Gondolom APP az megmondja, hány tekerés kell. Milyen eszközt használtok? Egyszerre csak annyit csavartok amit épp használni fogtok vagy dolgoztok előre pl egy tucatot és következőleg csak elő kell venni? Én régen úgy csináltam, hogy telós app megmondta mennyi tekerés kell+ a lábak. De most akkor számolgassam, hogy mennyit tekerincélek azon a dróton? A nagy francot. :joy: :joy: a kapott adatok alapján kiszámoltam, hogy a tekeréshez szükséges huzal hossza mennyi. Azt feljegyeztem a drót mellé és olyan hosszú darabokat vágtam le. Így nem kell odafigyeljek hogy hányszor is tekertem körbe a huzat. Ha épp unatkoztam, akkor meg előre dolgoztam, (Simán csavarhúzóra tekertem)

A nálatok lévő konyhapultot is csak vízmérték tárolásra használná…! :face_with_hand_over_mouth: :grin:

1 kedvelés

Elsősorban igen, valamint a szélének nekitámaszkodni :sweat_smile:

De azt szigorúan csak fotózás után! :smiley:

1 kedvelés