Hétvége ,nekem . Nektek?

Ez a legjobb megoldás mást kell használni… :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ha van más megoldás, minek stresszeljek?! :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Van,csak nincs itthon 2.25-ös fúrószáram :rofl:
Van kettő tekerőizém,de az olcsóbbal jobban megy :rofl:

2 kedvelés

Lehet, azért van ez mert mindkettőnknek kislány kezei vannak :sweat_smile:

Neked is kislány kezed van? :joy:

1 kedvelés

@Ispy szerint igen :smiley:

Életem második tekerés

4 kedvelés

Mekkora az ellenállása?

Én nem tekertem még saját szállat ,botit használok de azt is képes vagyok elbasja . Na mindegy jön a gőz ,kicsit pattog , ha idegesítő használom az ITankot , porlasztót még nem sikerült elrontani :rofl::joy:

De hol a papucs?!? :thinking: :grin:

Fajlagosan számolva [0.018ohm X 64mm2(8mm átmérő)]÷0.7m=1.645.

Amióta csak és kizárólag RDA opciót használok ( mesh ), minden építés megfelelő, közel tökéletes, ráadásul így az én törékeny kis lelkem is abszolút nyugodt maradhat! :smiley:

1 kedvelés

Ez a “mesh” dolog mennyire jó, vegyek még egy valamit a polcra ,vagy soha mást nem akarok majd használni?

1 kedvelés

Rossz helyen kérdezed a vegyek még valami dolgot szerintem…! :smiley:
Amúgy íz és gőz bajnok a mesh, de meleg gőzt nem igazán lehet belőle kicsikarni, szóval ha úgy szereted akkor ez kapufa. :slight_smile:

Zeuszt is csak harminc watton hajtom mert nem szeretem a meleg gőzt. De már rágugliztam van a zeushoz átalakító, rendelek egyet :rofl:

Van bizony, ismerősöm kettő olyat is használ teljes megelégedéssel! :slight_smile:

Én úgy csinálom, hogy minden elsőt kihagyom, így minden második elsőre jó lesz. :rofl: :rofl: :rofl:

Ez már szinte olyan, mintha én találtam volna ki :smiley:

Na veletek se vagyok előbbre ,de igaz hátrébb sem , marad a köpköd és jó van az úgy hangulatom mára :joy::joy::rofl:

Mi próbálunk segíteni, de nem figyelsz. :rofl: