Hét búcsúztató meglepetés

Tank újra tekerés és vattázás volt a terv mára, gondoltam folytatom a Mexican Cartel vonalat, de eszembe jutott, hogy rendeltem mást is…kipróbálom! (Egyébként eddig a Mexican Cartel nekem top quality, 2/2 keverés egész napos élményt adott, ha van igény beszámolok azokról és a próbára váró további 3 ízről is! :wink:) Lehet, hogy már sok embernek meg volt, mert ismert márka, de gondoltam leírom a saját tapasztalatot. Full Moon Hypnose 50/50-es 10%-os keverés 6mg/ml Coilology mtl fused clapton Ni80 2-30/40 huzal, 0,58 ohm 20W-on Steam Crave Aromamizer Classic MTL 2x1,5-es levegőzéssel! Ja és cloud9 vatta a teljesség kedvéért! :smile:

Kicsit féltem tőle amikor megrendeltem, mert hát mi ez, hogy áfonya, piros gyümölcs, hűsítő és ibolya?! Ibolya?! Félelmeim oktalanok voltak, mert basszus nem tudom hogyan, de ott van az ibolya is, amit valljuk meg legtöbben, mint illat ismerünk, de itt ízként van jelen. A hűsítő erőteljesebb, mint mondjuk a Mexican Cartel esetében, de egyáltalán nem tolakodó, van áfonya íz és a többi piros gyümölcs is, azt kell mondjam elég jó harmóniában. Nekem eddig tetszik, ajánlom másnak is, de mint tudjuk az ízlés elég szubjektív dolog! :smiley:
Akik már látták máshol a tapasztalatom, azoktól elnézést kérek, de akkora meglepetés volt számomra, hogy gondoltam itt is megosztom! :wink:

12 kedvelés

Szia,
ha ízlenek a Full Moonok akkor ezt mindenképp próbáld ki (ha még nem kóstoltad), nagyon finom

Citrom és lime alapra épülő, ananásszal és egy csipetnyi gyömbérrel fűszerezve hűvösen.
Ráadásként még jól is néz ki a tankban mert az aroma zöld színű :smiley:

4 kedvelés

Első ránézésre tetszik a kombináció, külön-külön mindegyik ízt kedvelem. Köszönöm az ajánlást, lehet jövő hónapban meglesem, bár most pont vissza akartam fogni magam, mert van pár egész napos ízem! :smiley:

1 kedvelés