Gandalfliquid rendelés

Sziasztok,
Ma vettem át az automatából a Gandalfliquides rendelést.
Az egész cucc trehány módon beleöntve egy túlméretezett nejlonzacskóba, de ez még a kisebb gond lenne.
Már az automata is menta liquid szagú volt, de kibontás után látszott hogy kb minden kapott belőle.
Szerencsére “csak” 1-2 ml rázódott szanaszét a zacskóban, de akkor is kellemetlen.
A cimkék egy részét feloldotta ami összekente a rendelt palackokat, a számla csupa liquidcsepp.
Más ízeknek is érzem a szagát elvileg lezárt bontatlan csomagoláson át.
Nyilván nem direkt csinálták, de a bontatlan lezárt aroma hogy folyt ki?
Ők adagolják palackba és emiatt volt rosszul lezárva?
Ilyenkor mit lehet csinálni?

2 kedvelés

@ButcherHUN Kozitól itt is megkaphatod a válaszokat.

3 kedvelés

Szia, szerintem beszéld meg velük, korekt csapat.

2 kedvelés

Szerintem nem akkora a veszteség hogy kártérítést kérjek, csak zavaró hogy így alakult.
Igaziból ha itt is olvassák csak annyit kérnék hogy alaposabban húzzák rá a kimérős aromákra a kupakot, mert ennél rosszabb vége is lehetett volna a gyenge kupak-nagy zacskó-sok rázás kombónak.

1 kedvelés

Helyesbítek, nem csavarás hanem selejtes palack okozta a gondot.
Teljesen levegős hiába erőlködök a ráhúzással.

2 kedvelés

Írtam nekik, köszi :slightly_smiling_face:

Viszont úgy érzem a korrektség jegyében meg kell említenem hogy fénysebességgel elküldték a csomagot, és amúgy minden megvan benne ahogy megrendeltem.
Egyik nap rendel, másik nap átvesz. Meg tudnám szokni, de eddig sehol máshol nem volt ilyen.

4 kedvelés

Fb-s csoportban láttam hogy volt már vele bajuk, kérték is, hogy mindenképpen jelezzen akinek folyik.

1 kedvelés

Szia!

Elnézést kérünk. Sajnos néha előfordul az ilyen, a futárok nem kímélik a csomagokat. De lehet akár, hogy valamelyik flakon volt sérült gyárilag.
Kérlek e-mailben írd meg nekünk a rendelési azonosítót és azonnal intézkedünk! :blush:

7 kedvelés

Szia, megírtam. Annyi hogy közben áttöltöttem egy tiszta üres flakonba az aromát és kiderült hogy a palack nyakán volt a lyuk, mivel nem a kiöntőjén jött a cucc a csereüvegbe hanem a lyukon át az asztalra :sweat_smile:

1 kedvelés

Ezt a témát lezártam mert úgy tűnik sikerült megoldani. :slightly_smiling_face: Ha esetleg új fejlemény van az ügyben és szeretnétek megosztani, nyugodtan jelezzétek és újra nyitjuk a témát. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés