Fairy Tale - Sweets Strawberry Madness

Fairy Tale - Sweets Strawberry Madness

20 ml koncentrált aroma 120 ml-es palackban

Gyártó: Horvátország

Beszerzési hely: liquidhall.hr

Most a tizennégy részből álló „Tündérmese” sorozat hetedik darabját teszteltem, miután már hatot sikerült megkóstolnom, és már készítettem ízteszteket is a nagyközönség számára. Be kell vallanom, hogy ez az egyik kedvenc sorozatom, és időnként újra visszatérek a gyártó termékeihez, mivel eddig sosem okoztak csalódást. A Sweets Strawberry Madness egy eper ízű cupcake, vanília és csokoládé keverékével gazdagítva, nem túl édesen, valamint aránylag visszafogott intenzivitással.

Enyhén fanyar eperillat árad belőle, amelyhez egy csipetnyi csokoládés süteményes jegy is társul. Kellemes, nem túl erős illata olyan, mint valamilyen epres csokoládé, amit először nem tudtam pontosan beazonosítani. Az első szívás azonban rögtön szembesített azzal a ténnyel, hogy ez leginkább egy epres Milka csokira emlékeztet. Onnantól kezdve már nem tudtam elengedni ezt a gondolatot. Ahogy tovább szagolgattam és kóstolgattam, egyre inkább az a bizonyos édesség jutott eszembe, így a „cupcake” elképzelés teljesen elhalványult bennem.

Az eper kellemesen savanykás íze és enyhe földes aromája végig meghatározó marad a gőzölés során. A csokoládé édessége némileg ellensúlyozza a gyümölcs savasságát, ami krémesebb összhatást eredményez, így az ízek harmonikusan olvadnak össze. A termék neve talán kicsit félrevezető lehet, mert nem olyan intenzív az édesítés, mint amit a kép és a leírás alapján várnánk. Bár van benne édesség, viszont az eper fanyar íze marad a legjellemzőbb.

Összegzés: A „tündérek” újabb alkotása ismét megerősítette, hogy ez a sorozat remek választás volt a kóstolás szempontjából. Bár a „kertjükben” találhatóak intenzívebb és autentikusabb ízek is, ez a termék egyedi és kellemes ízével, valamint illatával méltán állhat a sorban.

15 kedvelés