Érdemes gyári o gyűrűkre cserélni Dvarw MTL FL klón esetén?

Vásároltam 2db YFTK Dvarw MTL FL 22 klónt.
Vettem mellé egy rakat pót csavart, imbusz kulcsból is van egy rakás.
Azon gondolkodtam, hogy lehet érdemes lenne inkább gyári csavarokat, minőségi imbusz kulcsot, és gyári o gyűrű készletet venni.
Szerintetek?
Esetleg csak o gyűrű szetteket vegyek?
Igazából annyi pótcsavarom van, hogyha félévente elnyalok 3-4db-ot még akkor is elég sok-sok évig.
Gyári csavar A2, míg amiket vettem SS304, az A2 az top minőség.
Az eliquionlineshop, ami eredeti Dvarw alkatrészeket árul és szállít Magyarországra?

2 kedvelés

Szia Pityu. Igen tömítéseket és a csavarokat is érdemes kicserélni. Sőt a peek chimneyt és a capat is megéri eredetire kicserélni. Csavarokat azért ajánlatos, mert a belső meneteket talán nem vágja takába. És igen az említett shop forgalmaz eredeti alkatrészeket.

5 kedvelés

Rendben.
Ezekből elég 1 szettet rendelni?
Csavarokból, o gyűrűből, chimney+capből?
Elég jó minőségűek ahhoz?
Azért várok, hátha még valaki reagál.
Imbuszból Beta kulcsra gondoltam, elvileg azok gyártják a legjobb kulcsokat, fogókat.
Egy műszerész oldalcsípő fogó náluk 17ezer, mondjuk azt nem hiszem, hogy megveszem, szerintem indokolatlan ilyen puha, vékony huzalokhoz.

2 kedvelés

Szia Pityu!:slightly_smiling_face:
Ezekből a szerszámokból szerintem teljesen indokolatlan ilyen drágákat venni.Persze,ha másra is használod,az èpítèsen kívül,akkor nyilván hosszútávon megèrheti minősègibb eszközöket vásárolni.

6 kedvelés

Igen, van néhány olcsó csípőfogóm kazánépítéshez, ha egyik tönkremegy jöhet a másik 2-3$-os vacak.
De elég sokáig jók még ezek a gyenge minőségűek is.
Imbuszból viszont nem rossz sztem ez a Beta kulcs, de ennek utánanézek.

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.