E-liquide-fr.com

Csak csendben és kisbetűvel írom, nehogy felbujtás vádja érjen, :joy: de a fent említett oldalon 30%-os kedvezmény van liquidekre, aromákra

8 kedvelés

Persze ,persze :wink:tudod nem vehetek már semmit :rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

Nalam csak tank stop van :joy:

4 kedvelés

Nálam is :rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

Akkor modot lehet :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Én ezt nem értem már… Ahogy valaki feldob egy akciós oldalt vagy terméket, te 10 alkalomból 12-szer ott vagy elsőként… Ebből is látszik h a vaperina legaktivabb tagja vagy… :grin::grin::grin::+1::+1::+1:

Annyi a szerencsém h a roman online shoppok nem nagyon szállítanak nektek… Másképp itt is leürítenél mindent, és nekem nem maradna semmi… :rofl::rofl:

3 kedvelés

Én elvagyok.most a hárommal. Szerencsére nem érzek rá késztetést :blush:

4 kedvelés

Á…inkább kimegyek hozzátok ,nincs annyira messze akár Nagyvárad se​:grin::grin::grin:

2 kedvelés

Az lehet,de RÉSEN kell lenni mertmindentmegvesztek :grin::grin::grin:

2 kedvelés

Szívesen látunk… Csak szólj időben h készítsem a bort meg a pálinkát…

3 kedvelés

akartam is kérdezni,hogy Románba merre vannak vape shopok?:thinking:lehet el kéne menni egyszer arra kocsival.Mely részre kell menni.

1 kedvelés

Bármely nagyobb városban vannak ilyenek. Nagyvárad, Kolozsvár, Arad, Temesvár, Szatmár…
Google térkép-be be írod, h: “tigari electronice”, (elektromos cigaretta, magyarul) és aztán a “rating” kiadja h melyek a jobbak…

5 kedvelés

Nagyvárad ami közel van mondjuk​:wink:ne hogy a késsőbbiekben elmenjünk oda,majd szólók neked is @Zolika csak euro legyen nállunk​:sweat_smile::joy:

1 kedvelés

Azzal itt nem sokra mentek. Inkább kártya :credit_card::smiling_face:… Vagy román lej… :joy:

7 kedvelés

azt hittem euro van ott kint

Nyáron megyek újra bandástól Erdélybe​:bangbang::slightly_smiling_face::hungary::heart:

3 kedvelés

Netán valami zenekarod van? :smiling_face:

2 kedvelés

Igaz,nem jól fogalmaztam,bocsi​:heart:
Barátokkal,családdal…nyaralni​:slightly_smiling_face:
4 család​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés