Csomagpontra rendelés

Sziasztok!
Tudtok esetleg olyan oldalt ahonnan szállítanak automatába vagy egyébb átvételi pontra és árulnak nikotinos alapot is? Az aromaparadise szállít így de nikotin nincs. A házhozszállítás nem túl praktikus mert általában pont nem vagyok otthon mikor jön a csomag(nem is értem, az emberek nagyrésze hétköznap délelőtt dolgozik).

1 kedvelés

Szia.
A franciáktól lehet csomagpontra kérni. A le Petitről. Náluk van booster, de sajnos csak 10 ml-s kiszerelésben

1 kedvelés

Munkahelyi átvétel nem opció? Vagy szülőkhöz/nagyszülőkhöz, bármilyen rokonhoz rendelni?

1 kedvelés

Szia. Én a csomagautomatán kívül MPL-el szoktam kérni, így ha nem veszem át (mert ugye az ember délelőtt dolgozik, ezt az anomáliát én sem értem… :roll_eyes:) akkor majd bemegyek a postára érte. :slightly_smiling_face: De viszont múltkor hívott a futár reggel 10kor, mondtam, hogy nem vagyok otthon, kértem, hogy jöjjön vissza délután, és visszajött a csomaggal délután. Talán még ez, de ez a futi jófejségén is múlik sok esetben.

5 kedvelés

Néha én is így oldom meg a rendelés átvételt.
Aztán hallgatom is apukámtol! :rofl:
(Már megint mi az ördögöt vettél) :joy:
Imádom látni hogy furja a kíváncsiság hogy mi lehet a dobozban! :rofl:

2 kedvelés

Az a gond hogy nem játszanak ezek az opciók, munkahelyen vagy tudok menni érte vagy nem. Szülő velünk él de idős, messze van a ház a kaputól és mire szegény oda érne addigra már nincs sehol a futár. Ezért kellene olyan ahol megtudom oldani az átvételt boxból vagy pontról.

1 kedvelés

Engem is érdekel a téma mert nagyon megkönnyítené az életemet. Munkából csak kiugranék a csomagpontra és nem kéne látnom a feleségem megrovó tekintetét amikor mondja hogy csomagom érkezett :smiley: :smiley:
Liquid-aroma szállít csomagpontra de nikotint ők sem árulnak.


Az alapot itt megtalálod, bár az aromát nem itt rendelem. Én is a csomagpont, miatt rendelem innen.

3 kedvelés

Náluk aroma meg alap megy csomagpontra is. Sajnos pehemre vagy pehünkre nincs nikotin. Viszont ha nikotint rendelsz az aromamester-től akkor rendelhetsz GLS csomagpontra mert csak velük szálítanak. Vape42 is GLS csomagpontra.

2 kedvelés

Ez milyen alap? Nincs rá semmi panasz?

1 kedvelés

Én is rendeltem már tőlük, semmi gond nem volt velük.
Kb 3-4 nap és nálad a cuccos.
Alapok rendben, termékek hibátlanok.

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.