Bizalmi kérdés🤘



Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy szeretnék apróhirdetést feladni ( de ugye nem tudok 2-es bizalmi szint).
Ki sreeneltem amit találtam mi kell a 2-es bizalmi szinthez , illetve a profilomból a releváns adatokat.
Kérdés miért nincs kettes bizalmi szintem ? Avagy én értelmezek valamit rosszul ?:sweat_smile:
Válaszokat előre is köszi!

2 kedvelés

Ennek a beszélgetésnek a folytatása Közösségépítés felsőfokon! (bizalmi szintek, korlátozások):

Tehát 15 külömböző nap lépjek be? Akkor ha jól értelmezem ennek még én nem tettem eleget? Mert erről adatot nem találok sehol sem.

Talán azért mert ahogy olvasom,három éve voltál itt utoljára :grin:
És mert van olyan aki csak eladni akar.
Direkt írtam akar-t,nem a szeretne szót használva :man_shrugging:

7 kedvelés

Szia. A profilodon a statisztikákban van minden erre, illetve a szintlépéshez kapcsolódó adat.

4 kedvelés

Már csak fél órát kell olvasással töltened, utána, ha jól emlékszem éjfélkor frissíti a rendszer a bizalmi szinteket, és az egyébeket is.

6 kedvelés

Szia :wave: én úgy látom van több is ami hiányzik. Adj neki időt, legyél aktív és pikk-pakk eléred. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

augusztusi csiriózum,lehet orvosolná a problèmát. :thinking: :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Hát amikor információra van szükségem akkor elmélyülök a témában.
Amúgy felvetett kérdésedre válaszolván de igen fel szeretnék rakni egy e cigit, de még a feltételezés is mókás, hogy “csak azért”. Annyi időt szántam csak a kérdés megválaszolásával amivel a szimpla “eladó” nem foglalkozni.
verdikt: Működik a szűrő :grin:

2 kedvelés

Köszönöm szépen a válaszod :blush:

1 kedvelés

Hogy mik vannak nem is értem…

1 kedvelés

Úgy látom idő közben meglett :tada: Zárom a témát :+1:

4 kedvelés